גידול במשקל 10 ק"ג השתלט על פניו של גבר סיני

הואנג צ'ונגקאי בן ה-32 מתכונן עכשיו לניתוח להסרת גידול ענק על פניו. זו הפעם השניה שהוא נכנס לבית החולים כדי לנסות ולצאת משם עם חיים חדשים. 10 ק"ג - זהו משקל הגידול על פניו של הסיני

הואנג צ'ונקאי מתכוון לניתוח נוסף (מגזין "מטרו")

לגבר הסיני הזה יש בעיה מאוד חמורה - גידול במשקל של עשרה קילוגרמים שגדל בחלק השמאלי של פניו. בדיוק בגלל זה החליט הואנג צ'ונגקאי בן ה-32 לעבור סדרת ניתוחים כדי לנסות להסיר את הגידול המזעזע.

הגידול שמסתיר את תווי פניו של צ'ונגקאי מכביד מאוד על עצמות הגולגולת, מקשה מאוד על פעולות בסיסיות כמו אכילה ושתייה וכמובן - יוצר לו בעיות חברתיות חמורות. הוא נכנס בתחילת החודש לבית החולים במחוז גואנגזו שבדרום סין כדי לתקן את המצב ועבר סדרת בדיקות ומדידות שיקבעו כיצד להסיר את הגידול ולנסות לשקם את פניו.

צ'ונגקאי, שנולד למשפחה חקלאית בכפר קטן בחבל הונאן הדרומי, סיפר לעיתונאי סיני שזו סדרת הניתוחים השנייה שהוא עובר לדבריו, בעבר שקל הגידול 23 קילוגרמים, ממנו הושלו עד כה 13 קילוגרמים.

עם זאת, הניתוח הקודם השאיר חלק גדול מהגידול במקום ואת עור פניו שמוט וחסר פרופורציות. ככל הנראה, בעיה זו תמשיך להטריד את חייו של צ'ונגקאי גם אחרי הניתוח הקרוב.