מה הטניסאית ונוס וויליאמס לובשת מתחת לחצאית?

הטניסאית המפורסמת ונוס וויליאמס ממשיכה לעורר תשומת לב, אבל הפעם לא בשל ההגשות המעולות שלה במגרש. מי שהייתה אלופת ווימבלדון חמש פעמים עלתה למשחק, באליפות אוסטליה הפתוחה, עם מכנסונים קצרים במיוחד, עד כי בקושי ניראים. כמובן, שהסערה סביב לבושה לא איחרה להגיע

בגדי המלכה החדשים של ונוס (AP)

יופי של מהלך: באליפות אוסטרליה הפתוחה כיכבה הטניסאית ונוס וויליאמס, אבל הפעם לא בגלל לא ביצועיה הספורטיביים. הטניסאית בת ה-29 קיבלה את מלוא תשומת ליבו של הקהל, של השופטים ושל צופי הטלוויזיה, שלא התרכזו בהגשות המשובחות - אלא במלבושיה של ונוס מתחת לחצאית.

וונוס לא התביישה, ונדמה כי הייתה אף גאה מאוד במכנסיים הצמודים שלבשה למשחק - שאגב, היא עצמה עיצבה. המכנסיים הקצרים בצבע גוף עוררו סערה גדולה בקרב הצופים שמיד החלו להתווכח ברשת: האם וויליאמס לובשת משהו מתחת לחצאית.

מי שהייתה אלופת ווימבלדוןחמש פעמים, הצטרפה מהר מאוד לקלחת האינטרנטית ופרסמה בחשבון הטוויטר שלה כי "התלבושת לטורניר באוסטרליה היא אחת מהעיצובים הטובים ביותר שלי, מעולם!", כתבה השחקנית שלא חסכה במילים על כוונותיה הברורות ליצור מהומה. "אני לובשת מכנסיים בצבע העור שלי, לפי התגובות - אני רואה שזה עובד היטב".

וויליאמס שסיימה לאחרונה תואר באופנה מתכוונת להציג יכולות בזירת האופנה, לא פחות מהיכולות על מגרש הטניס. במקביל לטורניר הטניס, היא כבר הספיקה להוציא  קו אופנה משלה. מבחינתה, גם אם לא תצליח להוסיף עוד גביע לארון, ההופעה המרשימה שלה על מגרש הטניס - היא הניצחון האמיתי.