הרוצח כתב בפייסבוק למשפחת הנרצח: "נתפסתי - אבל אני עוד אחזור"

הסורג והבריח לא מונעים מאסיר באשמת רצח, ג'ייד בריית'וואייט מבריטניה, לנהל את פרופיל הפייסבוק שלו כרגיל. בריית'וואייט בן ה-20 לא רק שומר על קשר עם חבריו, אלא אף מקניט את משפחת הנרצח ומקדם קמפיין אינטרנטי שלם לשחרורו מהכלא. "נתפסתי - אבל עוד אחזור", כתב בפרופיל שלו

בריית'וואייט. צוחק מהכלא (הסאן)

הכלא לא מונע מהרוצח לגלוש בפייסבוק: משפחתו של בן קינסלה בן ה-16 שנרצח באכזריות לפני כשנה וחצי מתקשה להמשיך הלאה, כשהרוצח לא מפסיק להקניט אותם גם מאחורי סורג ובריח - דרך הרשת החברתית פייסבוק.

בקיץ האחרון, לאחר שישה שבועות של משפט אינטנסיבי, נשלח ג'ייד בריית'וואייט למאסר עולם באשמת רצח בן קינסלה. בריית'וואייט היה אחד מבין שלושת הבריונים שרדפו ודקרו למוות את קינסלה בן ה-16 ביוני 2008. הרוצחים אחוזי הטירוף נעצו 11 פעמים בגופו של קינסלה, עד שהתבוסס בדמו למוות באמצע הרחוב בצפון לונדון.

גולש מהכלא באמצעות הסלולארי

ככל הנראה נוהג האסיר בן ה-20 להשתמש במכשיר הסלולארי ה-"blackberry" שהוא מחזיק בכלא. בחשבון הפייסבוק שלו הוא משתמש כדי להקניט את בני משפחתו של קינסלה. הוא אף מנצל את הרשת החברתית לקדם ולשווק קמפיין לשחרורו מהכלא. "שחררו את ג'ייד בריית'וואייט", נכתב על חולצת טי-שירט שמצולמת בפרופיל של הרוצח, "נתפסתי אבל אני עוד אחזור", הוא כותב באתר החברתי.

"אני ומשפחתי מזועזעים שג'ייד מצליח לנהל את הפרופיל שלו בפייסבוק כשהוא מאחורי סורג ובריח", אומרת בזעם רב אחותו של הנרצח, ברוק קינסלה. "אנחנו נגעלים ממה שהוא עושה ומכך שהוא מבזה את זכרונו של בן", היא מספרת על הקושי להמשיך בחיים עם התנהגות כזו.