האח הגדול: גרסת הדובים

מסתבר שבימינו גם לכל חיה צריך שתהיה תכנית ריאליטי משלה. באתר האינטרנט של מרכז הדובים באמריקה הצפונית מועבר שידור חי מסביב לשעון המתעד את חייה של הדובה השחורה לילי, שרק לפני יומיים ילדה לעיני המצלמות. אתם מוזמנים לבוא להציץ

הדובה מספר 1 ברשת. ארכיון (sun)

לעיתים כשנדמה שראינו כבר הכל, מתברר שטעינו. מרכז הדובים של אמריקה הצפונית הציב לאחרונה מצלמות המעבירות בשידור ישיר באינטרנט את התנהלות יומה של הדובה השחורה לילי, שהפכה לסלבריטי בכל רחבי העולם.

רגע השיא של השידור, המועבר 24 שעות ביממה באתר המוקדש לדובה המפורסמת, היה לפני יומיים. אלפי בני אדם נצמדו למסכים כדי לראות את לילי יולדת גור קטן ובריא במערה במינוסוטה. זאת הייתה הפעם הראשונה בהיסטוריה בו תועדה לידה של דובה החיה בטבע.

"ראינו דברים שלא היה ניתן לצפות בהם מעולם", סיפרה בהתרגשות דוקטור לין רוג'רס, שמכירה את לילי מהיום בו נולדה, לפני כשלוש שנים. רוג'רס העידה כי הייתה המומה מהשידור של הלידה, שדרכו ראתה פרטים להם לא הייתה עדה בכל שנות מחקרה.

אך מתברר שהדובה לילי התפרסמה גם במקומות נוספים ברשת. שבועיים בלבד מאז שנפתח לדובה דף ברשת החברתית "פייסבוק", צברה לילי לא פחות מ-60,000 אוהדים. אם אתם רוצים לראות בשידור חי את הדובה לילי ובנה הקטן, פשוט כנסו לאתר.