נדיר: כלבה המליטה 17 גורים בערב אחד

בעליה של הכלבה קאיבש התקשו להאמין למה שהתרחש בביתם: למרות שידעו שכלבת המשפחה בהיריון, הם לא ציפו לראות 68 רגליים מתהלכות לפתע במחסן. השיא העולמי בהמלטת גורים עומד על 24 גורים בהמלטה אחת. אפילו שקאיבש הכלבה לא הצליחה לשבור את השיא - בני המשפחה שמחים שהיא שרדה את הלידה יחד עם כל 17 הכלבלבים הקטנטנים

בני משפחת פוטס מאוהיו שבארה"ב ידעו שהכלבה שלהם קאיבש עומדת להמליט, אבל הם לא ציפו למה שעמד לקרות אצלם בבית. 17 גורים דרום אפריקניים חמודים להפליא נולדו בתוך קופסת קרטון בן לילה.

כשאם המשפחה ג'יין ובתה קייטי ניסו לספור את הגורים הקטנטנים, הם גילו שמדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית. בסוף מרדף נמרץ שארך מספר דקות, הן הצליחו לספור 17 גורים ו-68 רגליים שהתהלכו לפתע במחסן המשפחתי.

באותו ערב מרגש, האם ג'יין לא הייתה בבית ושמעה על ההמלטה ההמונית דרך הטלפון מבעלה. "אמרתי לבעלי: 'היא בטח מסיימת', אבל הוא אמר שהיא רחוקה מסיום ונראה שהיא מתכוננת לעוד המלטה. הייתי בטוחה שהוא מתלוצץ איתי - זה פשוט לא הפסיק".

בעלת הכלבה הסקרנית גלשה באינטרנט כדי לבדוק מהו השיא העולמי בהמלטת גורים בבת אחת, וגילתה שקאיבש הייתה קרובה מאוד לשיא - שעומד על 24 גורים. אז אמנם אין שיא חדש, אבל המשפחה צפויה להרוויח לא מעט מהלידה, כיוון שכל גור יימכר תמורת מחיר סמלי של 1,000 דולרים.