גיבור על: "סופרמן" הציל מאונס צעירה שסוממה

אליזבת' קאוול יצאה לבלות בבר עם חברים אבל לאחר שלושה משקאות התמוטטה - ככל הנראה בגלל "סם האונס" שהוחדר למשקה שלה. צעיר עטוף בגלימת סופרמן נשא אותה על ידיו, הוציא אותה מהמקום והעבירה לאמבולנס. כשהתעוררה החליטה לחפשו וגם מצאה. עכשיו הם חברים בפייסבוק. "אני לא גיבור", אמר סופרמן הצנוע. "רק רציתי לעזור"

אליזבת', פול והגלימה (רויטרס)

אם חשבתם שסופרמן הוא גיבור על מהאגדות, תחשבו שוב. אליזבת' קאוול , צעירה שנפלה קורבן לסם האונס, ניצלה על ידי סופרמן אמיתי בעת שהתמוטטה בבר שכונתי בבריטניה. כן, לא מדובר בגיבור דימיוני, אלא בגיבור אמיתי בשר ודם.

קאוול התעלפה בבר, ככל הנראה לאחר שאלמוני החדיר למשקה שלה את מה שמכונה "סם האונס". היא התמוטטה ואיבדה את הכרתה כשלפתע צעיר אלמוני ומסתורי נשא אותה בביטחה לתוך אמבולנס שהזעיק ונעלם, כשהוא משאיר את קאוול עטופה בגלימה האדומה שלבש - הרמז היחיד לזהותו.

לאחר שהתאוששה בבית החולים מהשיתוק החלקי שנגרם לה בעקבות הסם, אליזבת' בת ה-26, ביקשה לעשות הכל כדי למצוא את סופרמן. היא נעזרה בעיתון המקומי בעיר הולדתה לאנקס ופרסמה כתבה.

"אני לא גיבור, רק רציתי לעזור"

הגיבור הצנוע, פול לונגמאייר החליט להיחשף. מסתבר כי הוא בילה במועדון עם חבריו, כשהוא לבוש בגלימה ששאל מאחד מהם. "ראינו את אליזבת' מועדת ונופלת על פניה", שיחזר לונגמאייר, איש שיווק במקצועו את מה שאירע באותו הערב. "ניסיתי לתמוך בה, אבל הרגליים שלה לא התייצבו והיא נפלה. אז הרמתי אותה והוצאתי אותה מהמועדון עד שהאמבולנס הגיע".

לונגמאייר ממשיך לתאר: "היא רעדה מקור אז עטפתי אותה בגלימה שלי ואז עזבתי. זאת לא גבורה, בסך הכל רציתי לעזור לה".

אליזבת, שיצאה לבלות עם חברים ועם אחותה סיפרה: "שתיתי שלושה משקאות ואז התמוטטתי. התעוררתי רק כעבור שעות ארוכות לאחר מכן בבית החולים. הייתי נחושה למצוא את סופרמן כדי להודות לו ולהחזיר לו את הגלימה".

בעקבות המקרה שני הצעירים נשארו בקשר טוב. "עכשיו אנחנו חברים בפייסבוק", היא מספרת. "אני נחרדת לחשוב מה היה יכול לקרות אם הוא לא היה שם".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק