מול המצלמה: בעל רצח את אשתו ביריות

פאביו דה סילבה מברזיל לא אהב את העובדה שאשתו מריה מעוניינת לעזוב אותו. לאחר שהבין כי החלטתה סופית, הגיע למספרה בה היא עובדת, ולנגד עיני הלקוחות - ומצלמות האבטחה - ירה בה שוב ושוב שמונה קליעים, עד שנגמרה המחסנית באקדח. לאחר מכן נמלט מהמקום. זהירות, התמונות קשות לצפייה

מה גרם לגבר ברזילאי לירות שמונה כדורים באשתו ולרצוח אותה לאור יום? את זה קשה מאוד להבין, אך מצלמות האבטחה שתיעדו את הרצח המזעזע מצליחות לשפוך מעט אור על אותם רגעים מבעיתים.

האירוע הקשה לצפייה התרחש השבוע. מריה איחלאינה דה-מוראס, רעייתו של פאביו דה-סילבה, עבדה במספרה שלה בעוד בוקר שגרתי. במשך ארבע שנים הייתה בת זוגו של דה-סילבה, אבל כעת האהבה נגמרה והיא ביקשה להתגרש.

קליע אחד בבטן - ועוד 7

דה-סילבה ניסה לשכנע אותה לחזור בה בחודש האחרון, אך לשווא. את סירובה של מריה הוא לא יכול היה לקבל. הוא התייצב בפתח המספרה, כשבידיו אקדח, מתעלם מהנשים הרבות שהיו בה באותה העת. אחרי דין ודברים שעוררו בהלה במספרה, הוא שלף את אקדחו וירה בבטנה של אשתו ללא היסוס.

אך זה לא הספיק לו. שבעה קליעים נוספים נורו מהאקדח. למרות מצלמות האבטחה, למרות הקהל הרב מסביב - דבר לא השפיע עליו. לאחר מכן, כשלא נותרו עוד כדורים, מיהר דה-סילבה להסתלק. בברזיל מקווים כעת כי התמונות הללו ישמשו נגדו עדות מכרעת בבית המשפט.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רוסיה: מי התנקש בחיי הישראלי מול המצלמות?