ארה"ב: הסנאטור החדש - דוגמן עירום

הסנאטור החדש של מסצ'וסטס הוא לא רק נהג משאית ועורך דין. היום מתברר שסנאטור סקוט בראון הוא גם דוגמן עירום, לפחות לשעבר. הוא הוכתר כ"גבר הסקסי" של השנה של מגזין "קוסמופוליטן" בימיו כסטודנט, אך היום המחוקק הטרי מקווה לככב במהדורות החדשות ולא על שערי עיתוני הרכילות. מעניין מה אובמה יגיד על זה

הסנטור בתדמיתו החדשה (חדשות 2)

"שמי סקוט בראון, אני מוורנת'אם ואני נוהג על משאית" - אמר הסנאטור החדש של מסצ'וסטס, סקוט בראון, בנאום הניצחון שלו הלילה. "אני יודע מי אני ואני יודע את מי אני צריך לשרת" הוא הוסיף בתקיפות. בראון אולי יודע מי הוא, אבל מגזין "קוסמופוליטן" רוצה שכולם ידעו שהרפובליקני השאפתן גם דוגמן לשעבר, ולא סתם דוגמן - דוגמן עירום.

במהלך ימיו כסטודנט באוניברסיטת טאפט, בראון עבר לניו יורק והחל בקריירת דוגמנות. באותה שנה , 1982, "קוסמו" הכריז שהוא ה"גבר הכי סקסי" של השנה. היום התמונות האלו לא בדיוק מהוות מקור לגאווה עבור הסנאטור החדש.

וזו לא הפזילה היחידה של הסנאטור החתיך לעולם הבידור. בתו השתתפה בתכנית הטלוויזיה 'אמריקן איידול' ב-2007, והיא אפילו הגיעה לחצי הגמר של התכנית. ואם זה לא מספיק, רעייתו הייתה שחקנית והיום היא מגישת טלוויזיה ברשת מקומית בבוסטון.

בראון עבר ילדות לא קלה, הוריו התגרשו שהיה תינוק וכל אחד מהוריו התחתן והתגרש עוד שלוש פעמים במהלך שנות ילדותו. הוא לבדו מעיד שאינו זוכר בכמה בתים גדל וכמה פעמים הסתבך עם החוק. עכשיו דוגמן העירום הפך להיות מחוקק בעצמו!