נמר מרוסן: טייגר וודס יעבור גמילה מסקס

שחקן הגולף האמריקני שהתפרסם בעקבות סדרת הבגידות באשתו החליט לקבל טיפול: וודס צפוי להתחיל טיפול במוסד מיוחד בקליפורניה שיגמול אותו מדרכו הרעה. במסגרת הטיפול: 18 שבועות בלי לקיים יחסי מין

הספורטאי העשיר בעולם שהתפרסם לאחרונה בגלל תאונה מסתורית שחשפה סדרת בגידות עסיסיות באשתו עומד לעבור שינוי. לאחר מערכות היחסים שקיים עם 15 נשים לפחות כוכב הגולף עומד לעבור גמילה מסקס במוסד מיוחד במיסיסיפי שילמד אותו כיצד לשלוט ביצריו.

במסגרת ההתמכרות שלו לסקס, וודס בן ה-34 יבלה שישה שבועות במרפאת גמילה וימשיך את הטיפול שאמור לגמול אותו מהרגליו הרעים במטרה לשקם את היחסים עם אשתו. מטופל לשעבר סיפר על הטיפול הצפוי לוודס ואמר "אי אפשר לקיים יחסי מין ואסור להתרגש למשך 90 יום לפחות".

כחלק מהמצהרת הכוונות טייגר יחתום על חוזה רווקות וירשום מכתב אמפתיה לאשתו טייגר תהיה גם לחתום על "חוזה רוקות" ולכתוב "מכתב אמפתיה" לאשתו השוודית אלין נורדרגן בת ה-30, שבה בגד עם שורה של נשים.

תאונה מסתורית חשפה את הפרשה

השערורייה של הספורטאי עם התדמית הנקייה נחשפה כאמור בעקבות תאונת דרכים מסתורית שבה היה מעורב ליד ביתו. תחילה אמרו שמדובר בתאונת דרכים, אך בהמשך התברר שמאחורי התאונה מסתתר סיפור עסיסי מאד בתוך המשפחה. וודס הותקף באופן אלים על ידי אשתו, ככל הנראה לאחר ויכוח על פרשייה רומנטית שוודס מנהל מחוץ לנישואים.

אשתו הראתה לו שלמחבטי הגולף הרבים בבית יש שימוש נוסף - היא תקפה אותו עם אחד כזה. כשוודס ברח מהבית עם רכבו, הוא פגע בעץ, נפצע קל ויוזמן לחקירה במשטרה. בהמשך נחשפו יחסיו המיניים עם נשים שפגש במהלך הקריירה ובהן חשפניות מלצריות ונערות ליווי.