ארה"ב: היורה מוורג'יניה הסגיר עצמו למשטרה

כריסטופר ספייט (39) המתגורר בעיירה קטנה בווירג'יניה, לא התכוון לסיים את מסע הקטל שהחל בלילה: הוא רצח 8 בני אדם, בהם גם אשתו ובנו, ונמלט לחורשה סמוכה. מעל 100 שוטרים כיתרו את האזור עד שלבסוף הוא הסגיר עצמו למשטרה. הוא אף פתח באש לעבר מסוק משטרתי - ואילץ אותו לנחות נחיתת חירום

כריסטופר ספייט. המניע לא ידוע (חדשות 2)

דרמה מורטת עצבים הגיעה לסיומה בצהריין עם הסגרתו של היורה מווירג'יניה שירה למוות בשמונה בני אדם, בהם אשתו ובנו. כוחות משטרה כיתרו את החורשה שבה הסתתר כריסטופר ספייט מאז שעות הלילה בעיירה אפומטוקס שבמדינת וירג'יניה בארצות הברית.

ספייט בן ה-39 רצח שמונה בני אדם, בהם גם אשתו ובנו, ונמלט לחורשה הנמצאת בסמוך לעיירה. יותר מ-100 שוטרים ניסו ללכוד אותו במשך שעות, כשהם נעזרים במסוק משטרתי ובכלבי גישוש.

האירוע הקשה החל בדיווח שהתקבל במשטרה המקומית, על אדם מדמם השוכב ברחוב וזקוק לעזרה רפואית, לאחר שנורה. למרבה הצער, לא ניתן היה להצילו ומותו נקבע במקום. עד מהרה, עם זרימת הכוחות לאזור, התבררה הזוועה: שמונה בני אדם נטבחו במסע ההרג של ספייט - אשר זוהה מיידית על ידי השוטרים.

7 גופות בבית אחד

כוחות משטרה רבים כיתרו את אזור החורשה שבה הסתתר. מסוק משטרתי שהוזנק לסייע באיתורו נתקל באש שנורתה לעברו על ידי ספייט. על פי דיווחי כלי התקשורת האמריקניים, המסוק נפגע ונאלץ אף לנחות נחיתת חירום.

בינתיים, פשטה המשטרה על ביתו של ספייט - שם מצאה שבע גופות נוספות. גורמים במשטרה המקומית אמרו כי כל הקורבנות היו אנשים מבוגרים - חלקם ככל הנראה אשתו ובנו של הרוצח. פרטיהם של יתר בני הזוג לא פורסמו בשלב זה.