נערים גנבו ממפורסמים דרך הטוויטר

חבריי כנופיית ה"בלינג רינג", שהגיעו השבוע לבית המשפט בארה"ב, לא בהכרח עונים לדימוי הרגיל של פושעים. חברי ה"רינג" הם בני נוער עשירים מהוליווד, חלקם אפילו השתתפו בסרטים ותוכניות טלוויזיה. עכשיו הם חשודים שפרצו לבתיהם של מפורסמים בעיר וגנבו תכשיטים בשלושה מיליון דולר. ואת כל זה הם עשו בעזרת הטוויטר

הילטון - פרצו לביתה פעמיים (חדשות 2)

חברי כנופיית פורצי ה"בלינג רינג", השתמשו באתרים של רשתות חברתיות באינטרנט כדי לזהות מטרות פגיעות בהוליווד. המשטרה ציינה שהחבורה, שכללה ארבעה נערים מהוליווד ושני גברים מבוגרים רק מעט יותר, פרצו לבתיהם של מפורסמים בעזרת האינטרנט. הקורבנות כללו כוכבים הוליוודים מפורסמים כמו אורלנדו בלום ופאריס הילטון.

המשטרה מאמינה שהכנופייה גנבה תכשיטים בשווי של יותר מ-3 מיליון דולר. נראה שהחשודים בפריצות הם בני עשירים המקושרים ל"סצנה" החברתית של הוליווד. אחת מהן, אלכסיס ניירס, בת 18, נעצרה במהלך צילומים לתוכנית ריאליטי בטלוויזיה, חבר אחר ב"רינג,, הופיע בסרט בשנת 2003.

על פי הדיווחים, חברי הכנופיה נצפו כשהם עונדים חלק מהתכשיטים שגנבו. הפורצים הצעירים השתמשו ברשתות חברתיות כמו טוויטר כדי לזהות מתי מטרות פוטנציאליות נמצאות מחוץ לעיר ועל פי חלק מהדיווחים, בתיהם של חלק מהמפורסמים, כמו פריס הילטון, נפרצו יותר מפעם אחת.