שוודיה: שומרי המשקל נשקלו - הרצפה קרסה

חברי קבוצת תמיכה לירידה במשקל בשוודיה הגיעו כמדי שבוע כדי להישקל. כשהתאספו סביב המדריך במרכז בחדר, חשו לפתע שהרצפה רועדת תחת רגליהם. תוך שניות, הבחינו החברים המלאים שהרצפה קורסת - והחלו לנוס על נפשם. למרבה המזל ולמרות משקלם, הם הצליחו להימלט ואף זכו להשלים את השקילה השבועית בשלום

הרצפה קרסה תחת המשקל. אילוסטרציה (חדשות 2)

כל מי שהיה אי פעם בקבוצת תמיכה לירידה במשקל יכול לספר על ההתרגשות שמלווה את יום השקילה מול כל חברי הקבוצה. המתח מהתוצאה שתופיע במשקל גורמת לא פעם לתחושה שהאדמה רועדת תחת רגליהם, אך במקרה של שומרי המשקל משוודיה - מדובר בתרחיש מציאותי לדמרי.

שומרי המשקל שהתאספו בסוף השבוע במרפאה במרכז שוודיה, התרכזו לשקילה השבועית במרכז החדר, כשלפתע הרגישו שהרצפה רועדת תחת רגליהם. "הרגשנו תנודות חזקות של הרצפה", סיפר אחד האנשים שהגיעו להישקל. "חשבנו שמדובר ברעידת אדמה, הכל פשוט רעד".

שניות לאחר מכן, קרסה הרצפה בפינת החדר ושקעה לאורך הקירות. למרבה המזל, חברי הקבוצה שאולי ניחנו בעודף משקל - הגיבו בזריזות, והצליחו להימלט מהחדר מבלי שאיש מהם נפגע. יחד עם מדריך הקבוצה, הם ברחו למסדרון - שנותר ללא פגע, ואפילו הצליחו להשלים את השקילה השבועית.