ארה"ב: קעקע את משקפי השמש לפניו

צעיר מקליפורניה החליט ללכת רחוק עם כתובת הקעקע החדשה שלו. הוא כנראה חשב שמצא את הפיתרון האולטימטיבי נגד אובדן משקפי השמש - כשהחליט לקעקע "אותם" סביב עיניו. למעלה מ-500 אלף גולשים כבר צפו בצעיר הנלהב שתיעד את תהליך הקעקוע בסרטון שהעלה לרשת. צפו גם אתם

הסנסציה החדשה ברשת היא החלטתו הנועזת של בחור אמריקני לשים סוף לתופעת איבוד משקפי הראייה שלו - הוא פשוט קעקע אותם לפניו.

רק השבוע צפו בבחור המשונה כ-500 אלף בסרטון שרץ ברשת, בו רואים את הצעיר מקליפורניה עושה את הקעקוע. "מגניב!", הוא מבסוט כשהוא רואה את התוצאה הסופית.

צורת כתובת הקעקע דומה להפליא למשקפי ריי באן (Ray-Ban) האופנתיים, אך בחברה מכחישים כי מדובר בפרסומת מיוזמתה.

תופעת הקעקועים בקרב צעירים צוברת תאוצה בשנים האחרונות. קצת משעשע לחשוב איך בעוד 60 שנה ייראו אותם צעירים כשהם כבר קשישים, עם קעקועים על עורם. סמל של אנשי ים או עבריינים הפך לאופנה של כמעט כולם. אך יש כאילו שמחליטים, כמו הבחור הצעיר מקליפורניה, להיות מקוריים במיוחד.

הפך את יו-טיוב לחלק ממנו

אבל גם בארץ יש צעירים עם כתובות קעקע ביזאריות במיוחד. בחור צעיר בשם ערן לונה החליט לקעקע על זרועו את הלוגו המסחרי של האתר הפופולארי לשיתוף קבצי וידאו - יו טיוב. גם המעריץ הנלהב הזה תיעד את התהליך וגם דאג פגוש את מייסד האתר בכבודו ובעצמו - צ'אד הארלי - במהלך ביקורו בישראל בחודש דצמבר.

בתום ההרצאה שנערכה בכנס גוגל בישראל, פגש ערן את הארלי והציג בפניו בגאווה את כתובת הקעקע שעל זרועו. מייסד יו טיוב היה מופתע מאוד מהמחווה. "זו הפעם הראשונה שאני רואה את הלוגו של יו-טיוב על גוף אנושי", אמר הארלי למעריץ הנלהב, ותיעד את הקעקוע במצלמתו. "זה מטורף אבל זה גם מרשים".

הערוץ של חדשות 2 ביו-טיוב

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?