צפו בפושע שחי בסרט הוליוודי וניסה לקפוץ דרך זכוכית ממוגנת

אזרח אמריקני שחשוד בגניבה ובהתפרצות ניסה לברוח במהלך הדיון המשפטי בעניינו ובחר בחלון ממוגן ירי כפתח היציאה. לאחר שזינק עליו הוא גילה שמה שרואים בסרטים לא תמיד עובד במציאות והוא נעצר שוב על ידי השוטרים

יש פושעים לא חכמים במיוחד: אזרח אמריקני שנעצר בחשד למעשה גניבה ניסה לברוח במהלך הדיון המשפטי בעניינו. הוא זינק דרך זכוכית ממוגנת, נתקע בה, נפל ונעצר שוב על ידי השוטרים שלא נאלצו להתאמץ יותר מדי.

טרביס קופלנד, תושב מחוז לייק שבמדינת אילינוי, למד בדרך הקשה שמה שהוא ראה בטלוויזיה - לא תמיד עובד במציאות. בזמן שהשופט רצה להאריך את מעצרו של קופלנד בגין חשד לגניבה והתפרצות והטיל עליו ערבות עצמית של 50 אלף דולר, החליט העצור שהוא רוצה לחסוך את הכסף ופתח בריצה במסדרונות.

השוטרים שרדפו אחריו איגפו אותו מכל הצדדים ולא הותירו לו כל ברירה, אלא לנסות לקפוץ מהחלון אל הרחוב הסמוך. לצערו של קופלנד, או ליתר דיוק - לשמחתם של השוטרים - הזכוכית הייתה ממוגנת נגד כדורים, כך שהוא לא הצליח לשבור אותה. הוא נתקע בה, נפגע בראשו ובכתפו ונחת על הרצפה.

לשוטרים שהגיעו למקום רק נותר לשים עליו את האזיקים ולהובילו מחדש אל חדר הדיונים. את השופט ניסיון הבריחה לא ממש הרשים והוא העלה את סכום השחרור בערבות למיליון דולר וחצי.