בריטניה: הדוגמנית שפניה הושחתו בחומצה חוזרת לחיים - ומדברת

שנתיים ארוכות וקשות לאחר שבן זוגה הקנאי דאג שישפכו חומצה על פניה, הדוגמנית קייט פרי נחשפת ומדברת על השיקום הארוך שעברה. לדבריה, כל חייה השתנו מאותו רגע נורא, אך יש גם היבטים חיוביים. "זה שינה את היחס שלי לאנשים", היא מתוודה מול המצלמות. צפו בראיון המרגש

הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה הבריטית קייט פייפר, שפניה הושחתו לחלוטין לאחר שבן זוגה הקנאי דאג שישפכו עליה חומצה גופרתית, מתחילה לשקם את חייה ומתראיינת מול המצלמות. "אני מנסה להישאר חיובית", היא אומרת כעת, כמעט שנתיים לאחר ההתקפה.

"מיכל של גופרית הושלך על פני, זו לא הייתה התקפה מקרית, לתוקף היה מניע", מספרת פייפר בראיון אישי לכתבת רשת CNN בקי אנדרסון. "יצאתי איתו לזמן קצר ואז סיימתי את הקשר והוא שכנע את אחד החברים שלו לשפוך על פני חומצה".

"זה שינה את היחס שלי לאנשים"

פייפר, שהסכימה לחשוף את פניה בראיון, מספרת כי כל חייה השתנו מאותו רגע נורא. "זה שינה את הכיוון של הקריירה שלי, זה שינה את היחס שלי לאנשים, זה שינה את מצבי הנפשי. זה שינה הרבה מאוד דברים - לא בהכרח לטובה", היא מתוודה.

מצד שני, הזמן בהחלט מרפא. "לא קיבלתי בחזרה את חיי הישנים, אבל שיקמתי את חיי. יש לי איכות חיים", היא טוענת היום. אך למרות שהיא מסכימה לדבר על חייה כיום, היא אינה מעוניינת לדבר על האדם שהביא אותה למצב הזה.

"זו הייתה התקפה עם כוונה להרוס אותי", היא אומרת. "אין לי מסר למשהו שיכול לעשות משהו כזה, הוא לא חושב באותה הצורה של אדם שקול. אני חושבת שהדבר החשוב ביותר כאן הוא שהוא מוחזק על ידי הרשויות , שמגנות על החברה מפניו".

הדוגמנית הבריטית בת ה-26 סובלת מנזק בלתי הפיך שגרם לה בן זוגה, שאנס אותה בבית מלון לפני כשנתיים, ואחר כך שלח את אחד מחבריו להתיז חומצה לפניה. הרומן בין השניים החל כשהכירו בפייסבוק.

פניה של פייפר הושחתו ועוותו לחלוטין בעקבות התקיפה החמורה. היא נותרה עיוורת בעין אחת ולא הייתה מסוגלת לאכול, ובנוסף נזקקה ליותר מ-30 ניתוחים על מנת לשקם את פניה. התוקף ששפך עליה את החומצה נידון למאסר עולם בגין התקיפה.