סוזן בויל כובשת את עולם האופנה

אחרי שכבשה את המצעדים ומכרה מיליוני עותקים מאלבומה הראשון בחג המולד האחרון - סוזן בויל מתרחבת ופותחת קו אופנה על שמה שיפעל באינטרנט. בין החולצות, התיקים והאביזרים הנוספים תוכלו למצוא גם את דמותו של פבלס - החתול האהוב של הזמרת הסקוטית

הברווזון הסקוטי המכוער, בויל (חדשות 2)

סוזן בויל - האישה והאודישן - כבר לא רק זמרת מצליחה, אלא גם אשת עסקים ומותג אופנה. אחרי שהתפרסמה בתור הברווזון הסקוטי המכוער, ומכרה שישה מיליון עותקים מאלבומה בחג המולד האחרון - השיקה בויל קו אופנה שיפעל באינטרנט.

על המוצרים - שכוללים חולצות, תיקים, כובעים ואביזרים נלווים כמו תחתיות קפה - יופיעו דמותה וחתימתה של בויל בת ה-48, כמו גם ציטוטים נבחרים משיריה וחתימתה של בויל. אך בנוסף לדמותה של בויל, תוכלו לרכוש מוצרים עם דמות היצור האהוב על בויל, החתול פבלס - שגר עם הזמרת בדיור הציבורי בעיירה הסקוטית.

אלו מכם שכבר מכינים את כרטיסי האשראי יוכלו לרכוש טי שירט תמורת 16 ליש"ט, או סווטשירט עם הדפס מרובע של בויל בסגנון אנדי וורהול תמורת 35 ליש"ט.

למרות הביקורות המזלזלות שקיבלה עם תחילת פרסומה על הופעתה המוזנחת, בויל עברה מהפך בכל מה שקשור למראה החיצוני. מעבר לעובדה שהיא תופעת יו טיוב, היא הפכה למוקד עניין מצד גורמים בעולם האופנה שמייחסים לה "שיק בוילי".

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

צפו בסוזן בויל כובשת את אמריקה

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה