ארצות הברית: נער שילם לחבר כדי שירצח את אמו

נער בן 17 בלבד מיוסטון ארצות הברית החליט שהוא אינו מסוגל יותר להתמודד עם אימו שמגלה קשיחות יתר. הצעיר שילם 4,000 דולר לחברו ללימודים בשביל שיגיע לביתם וידקור אותה למוות. הנער שנחקר הודה במעשים והוא צפוי לעמוד בפני אישום רצח. בני משפחתו בהלם: בחיים לא דמיינו שמשהו כזה יקרה

שילם לחבר כדי שירצח את אימו. אילוסטרציה (רויטרס)

יש ילדים שמעולם לא שמעו על הביטוי "כבד את אביך ואת אמך": תלמיד חטיבת ביניים מיוסטון ארצות הברית, הודה בפני חוקרי משטרה כי שילם לחבר לספסל הלימודים כדי שירצח את אמו. הסיבה למעשה: אמא שלו הייתה יותר מידי קשוחה.

דניס מינהז בן 17 בלבד, סיפר בחקירתו במשטרה כי שכר את חברו בן ה-18 לביצוע המשימה ושילם לו 4,000 דולר עבור הרצח. "הוא הרגיש כמו גבר ולא אהב את ההגבלות והאיסורים שהטילה עליו אימו", סיפר חוקר המשטרה בריאן האריס.

המקרה הקשה אירע בסוף חודש נובמבר. מינהז התקשר לתחנת המשטרה וטען כי מצא את אמו בת ה-43 דקורה למוות בביתם. בתום חקירה משטרתית התבררה האמת הנוראה - הבן הודה בהזמנת הרצח של האם.

שני הצעירים יצטרכו כעת לעמוד מול כתבי אישום בגין רצח והם נתונים במעצר עד תום ההליכים נגדם. בן דודו של מינהז סיפר לאחר גילוי הפרשה המזעזעת :"אפילו בחלומות הכי פרועים שלי לא הייתי מדמיין כי הוא יהיה מסוגל לעשות דבר כזה".