מוסלמי איים: "אני רוצה לרצוח יהודים" והורד מהטיסה

מנצור מוחמד אסד, שעלה לטיסה בין מיאמי לדטרויט איים כי הוא "רוצה לרצוח את כל היהודים". לאחר שהשמיע את האיום הורד מהמטוס ונלקח היישר לתחנת המשטרה. שם עבר מאיומים למעשים והחל לתקוף שוטרים, עד שלאלה נמאס והם נאלצו להשתמש בשוקר החשמלי כדי להרגיעו

מנצור מוחמד אסד, שרצה לרצוח יהודים וסיים בבית המעצר (חדשות 2)

מנצור מוחמד אסד, בן 43 מטולדו שבאוהיו, נעצר אתמול בלילה באשמה של איום מרומז והתנגדות למעצר. אסד נעצר לאחר שבעלייה למטוס שהיה אמור להוביל אותו ממיאמי לדטרויט אמר "אני רוצה לרצוח את כל היהודים". שוטרים משדה התעופה במיאמי הורידו אותו מהטיסה והעבירו אותו לתחנת המשטרה.

לאחר שנלקח לתחנת המשטרה, אסד התנהג באגרסיביות וניסה לתקוף את חוקריו ואת השוטרים שהיו מופקדים בשמירה עליו. למרות שעל אסד לא היו כלי נשק בזמן שנתפס, הוא החל לתקוף את סגל בית המעצר באגרופים, עד שלבסוף הם השתמשו בשוקר חשמלי כדי להרגיע אותו. "אני לא מפחד מכן, כבר הלכתי מכות עם שוטרים ושברתי להם את הידיים", טען אסד לפני שנתפס, וחושמל בעזרת השוקר.

דוברת מטעם ה-FBI מסרה כי למרות איומיו של אסד, הוא עצמו אינו קשור להתארגנות טרור. כמו כן אמרה הדוברת כי רשויות אכיפת החוק בארצות הברית מייחסות חשיבות רבה לאיומים מסוג זה שהשמיע אסד.