ארה"ב: אב הכניס את ילדתו בת ה-7 למייבש הכביסה

סטיב מקלאירין מקליבלנד בארה"ב מצא דרך ביזארית במיוחד להתעלל בבתו בת ה-7, הוא ניצל את העובדה שהיא סובלת מבעיות התפתחות וגובהה הוא 90 ס"מ בלבד, על מנת להכניס אותה למייבש הכביסה ולהפעיל. הפרשה נחשפה לאחר שהילדה סיפרה למורתה על מעשי האב, וזו התלוננה במשטרה

האב שהכניס את בתו למכונת הכביסה (רשת "פוקס")

סטיב מקלאירין, אב אמריקני בן 36 מקליבלנד, מצא דרך נוראה להתעלל בילדתו בת ה-7. האב ניצל את הבעיה ההתפתחותית ממנה סובלת הילדה, שגובהה 90 סנטימטרים בלבד, כדי להכניס אותה אל מייבש הכביסה, וללחוץ על כפתור "הפעל". הילדה סיפרה על האירוע למורתה ביום המחרת, וזו הזעיקה את כוחות המשטרה שעצרו מיד את האב.

היום בבוקר הוגש כתב אישום נגד מקלאירין. כתב האישום המקיף כולל שני סעיפים של חבלה חמורה בילדים, תקיפה כנגד בתו וכליאה. התובעים שהגישו נגדו את כתב האישום מציינים כי זו אחת מפרשות האלימות המזעזעות שננקטו כנגד ילדים. "לא ברור לנו מדוע בחר האב להתעלל בילדתו בצורה זו, טרם נתקלנו באדם או בחיה המוכנסת למייבש כביסה". עוד הוסיפו הפרקליטים כי האב אינו משתף פעולה בחקירתו, ואינו מסוגל להסביר מדוע עשה את מה שעשה.

עו"ד אומאלי, הפרקליט הבכיר שמנהל את המשפט מטעם התביעה, אמר כי "אם האב היה מסוגל להעלות בדעתו לשים את בתו הקטנה בתוך המייבש, הוא וודאי עלול לעשות לה דברים נוראים יותר". נכון לעכשיו, מעצרו של האב הוארך עד לתום ההליכים נגדו, והמשפט נגדו יחל בשבוע הבא. עוד ציינו בתביעה כי העונש המקסימלי בגין העבירות בהן מואשם האב, יכול להגיע ל-33 שנות מאסר.