צפו באוהד שפרץ למגרש וניסה להבקיע שער

אוהד אינדונזי שלא יכול היה לסבול את יכולתה החלשה של נבחרתו החליט לקחת את העניינים לרגליים. בדקה ה-90 של המשחק בין נבחרת אינדונזיה לבין נבחרת עומאן החלשה, הוא פרץ למגרש, חטף את הכדור, הגיע עד לשער ו... החטיא. המשחק, לצערו של אותו אוהד, הסתיים בהפסד הנבחרת המקומית

אוהדי הכדורגל הישראלים מכירים היטב את התסכול בו חשו אמש אוהדי הנבחרת האינדונזית. הקבוצה הביתית פיגרה 2-1 ולא הצליחה להגיע לשום הזדמנות מול נבחרתה החלשה של עומאן.

הנרי מוליאדי, אוהד בן 25, לא הצליח להתפאק ובדקה ה-90 פרץ יחף למגרש וניסה לשנות בעצמו את מהלך המשחק. הוא חטף את הכדור, הצליח להתחמק משחקני היריב המופתעים, מהשחקנים האינדונזים המבוישים ומאנשי האבטחה האיטיים והגיע לרחבה.

למרבה הצער של האוהד שניסה לעשות היסטוריה, העובדה שהוא אינו שחקן מקצועי ניכרה בבעיטה החלשה שנקלטה בקלות בידיו של השוער מעומאן. גם כוחות האבטחה הצליחו לקלוט את האוהד בעל האמביציה.

40 אלף האוהדים שהגיעו למשחק ראו מהלך אחד לא רע והתנפלות של כוחות האבטחה על האוהד. בסופו של דבר הם נאלצו להיות עדים להפסדה של נבחרת אינדונזיה.

לפני קצת יותר מחודשיים שני אוהדים בריטים של ברנסלי עשו תרגיל קצת יותר מתוחכם מול מנצ'סטר יונייטד. בשני המקרים אוהדי הקבוצה יצאו בקמפיין אינטרנטי למען החלוצים. אם לא במקצועם - אז לפחות בנפשם.