ארה"ב: אסיר נמלט מבית המשפט מול המצלמה

העבריין המתועד בסרטון שלפניכם אמנם גילה קור רוח ואומץ עם הבריחה הנועזת שתועדה במצלמות הטלוויזיה, אבל הוא לא לקח בחשבון שהוא נמצא על אי. השוטרים, שכשלו באבטחה עליו, לכדו אותו כשהוא פצוע על המעבורת היחידה שיצאה מסטייטן איילנד לכיוון ניו יורק. עכשיו הוא הוסיף לעצמו סעיף נוסף לכתב האישום

יש הזדמנויות בחיים שחייבים לנצל. עציר שבילה את הלילה בתחנת המשטרה בסטייטן איילנד שבניו יורק הצליח להימלט משיירת עצורים אשר הובלו אל בית המשפט, תחת ההשגחה המשטרתית שכשלה - ומול העדשות של מצלמות הטלוויזיה.

השוטרים שאיבטחו את שיירת העצירים העבירו אותם כשהם כבולים זה לזה בשלשלאות, אבל נגוואן תומפסון בן ה-22, שהיה אמור להתייצב להארכת מעצרו באשמת שוד, תקיפה ואיומים, הבין שיש לו הזדמנות חד פעמית להימלט לחופשי - וכך עשה.

תומפסון גילה אמנם קור רוח במעשיו, ודאי בשל העובדה שהצליח להסיר מעליו את האזיקים מבלי שאף שוטר ישים לב. הוא ברח משורת העצורים ורץ לכיוון מעבורת שיצאה מהאי. בסופו של דבר, לאכזבתו, הוא נלכד בידי שוטרים שפשוט עצרו את המעבורת היחידה שיצאה מהאי באותה שעה.

התוצאה: העציר שנפצע בעת נסיון הבריחה ונקע את קרסולו, הוסיף לעצמו בנוסף לשלושת סעיפי האישום הקודמים - גם נסיון בריחה ממעצר.