ארה"ב: כך נראתה הסעת התלמידים מהגיהינום

מרתה תומפסון בת ה-56 הייתה כל כך מסורה לעבודתה כנהגת הסעות של ילדי בית ספר, עד שלא הסכימה לוותר על יום עבודה אחד. התלמידים, לעומת זאת, פחות התלהבו לראות את מרתה - במיוחד כשהבחינו שהיא נוהגת שיכורה לחלוטין. צפו בנסיעה שרק בנס הסתיימה ללא נפגעים

בית משפט בניו יורק גזר שלושה חודשי מאסר בפועל וחצי שנת עבודות שירות על מרתה תומפסון בת ה-56, נהגת אוטובוס של בית ספר יסודי שהתיישבה מאחורי ההגה כשהיא שיכורה כלוט וסיכנה את חיי הילדים. המסע המסוכן תועד במצלמת הווידאו שממוקמת בקדמת האוטובוס.

בסרטון נראים הילדים מתווכחים עם תומפסון ומנסים לשכנע אותה לעצור, לאחר שפספסה את הפנייה לאחד הבתים. הנהגת "האחראית" ניסתה לנסוע אחורה ולתקן את הטעות, אך בשל מצבה נכשלה מספר פעמים.

אחת התלמידות שניסתה לגונן על הילדים היותר קטנים, ריכזה את הנוכחים באוטובוס ליד הדלת האחורית ודאגה שכולם ירדו ללא פגע. תומפסון מצדה, צעקה להם לשוב לאוטובוס וניסתה לשכנע אותם להמשיך בנסיעה "הבטוחה".

תומפסון הורשעה ב-37 סעיפים, זאת בהתאם למספר הילדים שנסעו באוטובוס באותה העת. היא הודתה באשמה וסיפרה כיצד בחודש נובמבר האחרון, על אף שהייתה בגילופין החליטה לצאת לעבודה ולעלות על הכביש. בנוסף לתקופת המאסר ועבודות השירות, גזר בית המשפט על תומפסון קנס של אלף דולר.