התקשר למשטרה ואמר - "רצחתי ילדה"

פרל בראון בת ה-16 ניסתה להתנער מגבר שלא הבין כי אינו רצוי. כשעמדה לקום וללכת, הגבר החל להכות אותה מכות נמרצות ואמר: "ילדות יפות לא צריכות לבכות". כשראה שהילדה איבדה את ההכרה, הוא ברח וברגע של חרטה הוא התקשר למשטרת קרוליינה הדרומית ומסר את מיקומה את הילדה. האזינו לשיחה בין התוקף למוקד 911

משטרת קרוליינה הדרומית במצוד אחרי חשוד שהכה ותקף נערה בפארק ציבורי לאור יום. החשוד התקשר למוקד החירום 911 וניהל שיחה עם מרכזנית משרד השריף במחוז גרינוויל, לה אמר: "רצחתי ילדה הרגע". המרכזנית לא האמינה למשמע אזניה: "סליחה ?", שאלה בתדהמה, הוא ענה: "היא נמצאת בשדרות סאנסט".

זה קרה ביום שישי בבוקר. פרל בראון בת ה-16 ניסתה להתנער מגבר שלא הבין כי אינו רצוי. כשעמדה לקום וללכת הגבר החל להכות אותה מכות נמרצות. "ילדות יפות לא צריכות לבכות", אמר והמשיך לחבוט בבראון מכות שגרמו לה לאבד את ההכרה.

המטלפן נבהל ממעשיו והתקשר למשטרה

על פי חשד המשטרה, המטלפן נבהל כשבראון איבדה את ההכרה. הוא חשש שהרג אותה וברגע של חרטה ביצע את השיחה, שהזעיקה כוחות הצלה למקום וכך אולי מנע נזק כבד יותר. "היא לא נתנה לי לגעת בה, חשבתי שהיא יפה", אמר בשיחה עם מוקד החירום.

בראון, שנתנה למשטרה תיאור של האיש ויצרה קלסתרון, אמנם שרדה את התקיפה שעברה, אבל עכשיו היא מפחדת מתקיפה נוספת וחוששת לחייה. "אני פשוט רוצה שמישהו ימצא אותו", אמרה בשיחה עם רשת CNN.