צפו בהודי שמנפח בלונים עם האוזן

כ'ם קאראן קולי למד לנפח בלונים עם האוזן לאחר שאשתו הציבה בפניו את האתגר. כעת, לאחר שלמד את הטקטיקה שמשלבת שימוש בעט חלול ובחסימת האוויר שיוצא מהפה ומהאף, הוא לא מתכוון להפסיק. האם השלב הבא הוא מסיבות ועדי עובדים?

יש אנשים שיכולים למעוך את האף ממש עד הסוף, אחרים מקפלים את האצבעות בגמישות יוצאת דופן, אבל אנחנו בטוחים שבאדם שיודע לנפח בלונים מהאוזניים עוד לא נתקלתם - עד עכשיו לפחות.

כ'ם קאראן קולי, אזרח הודו, למד את המיומנות הבלתי נתפסת של ניפוח בלונים באמצעות האוזן, או אולי כדאי שנגיד - הסופר אוזן שלו. "פעם אחת ישבתי עם הילד הקטן שלי וניפחתי בלונים עם הפה", מספר קולי, "ואז אשתי שאלה אם אני יכול לעשות את זה עם האוזן ואמרתי שאנסה".

ההודי בעל הסופר יכולת לא היסס להיענות לאתגר של אשתו - והצליח. "מאז אני מנפח בלונים עם האוזן", הוא מוסיף. הטכניקה של קולי משלבת חסימה של האוויר היוצא מהאף ומהפה ושימוש בעט, פתוח משני הצדדים, כדי לרכז את האוויר שיוצא מהאוזן בתוך הבלון.

אין ספק שמעתה קולי הולך לנסות ולהרוויח כסף על היכולת יוצאת הדופן שפיתח - החל ממופעים ועד למסיבות. אתם בינתיים מוזמנים לצפות בו עושה את זה ולנסות ללמוד את זה בעצמכם.