ארה"ב: ילד מת מכדור תועה במהלך טקס דתי

מרקוול פטרס השתתף בטקס שנערך בכנסיית דקאטור שליד אטלנטה בג'ורג'יה, כשלפתע הוא צנח על הרצפה. ההורים המופתעים לא הבינו תחילה מה גרם לו ליפול אך אחרי כמה שניות גילו את גודל הטרגדיה כשהבחינו בפצע בראשו, פצע קטלני שנוצר מפגיעת כדור תועה

מרקוול פטרס השתתף בטקס שנערך בכנסיית דקאטור שליד אטלנטה בג'ורג'יה כשלפתע הוא צנח על הרצפה. ההורים המופתעים לא הבינו בהתחלה מה גרם לו לנפילה המסתורית אך לאחר כמה שניות הם ראו את גודל הטרגדיה כשהבחינו בפצע בראשו, פצע קטלני שנוצר מפגיעת כדור תועה.

אמו של מרקוול, נטלי, החזיקה את הילד הגוסס בזרועותיה עד שכוחות ההצלה הגיעו. כל שנותר לרופאים זה לקבוע את מותו, ובבדיקת הרנטגן שערכו לו לא היה מקום לספק - הוא נפגע מכדור.
דובר המשטרה ג'ייסון גגנון אמר לערוץ הטלוויזיה המקומי שהכדור, כנראה, חדר לכנסיה דרך הגג. חלק ממשתתפי הטקס העידו כי שמעו רעש נפץ מגג הכנסייה רגע לפני שהילד נפל.

הכדור נורה ממרחק 4 עד 5 ק"מ

המשטרה עדיין לא יודעת מי ירה את הכדור, אבל מומחית לבליסטיקה קטי פייט אמרה לעיתון "החוקה של אטלנטה", כי הכדור נורה מרובה קלצ'ניקוב. היא מאמינה שהכדור נורה לאוויר ממרחק של ארבעה עד חמישה קילומטרים מהכנסייה.

אמו של מרקוול קראה למי שירה את הכדור לחשוף את עצמו מול המשטרה: "הוא היה בני היחיד", אמרה בכאב. המשטרה סבורה שהירי התבצע במהלך חגיגות השנה החדשה. דודו של הנער אמר בדמעות: "הם לא יכולים לירות לכל עבר, מה אתם חוגגים? אתם הורגים אנשים!"