צעיר הודי תובע את AXE: הבושם לא סידר לי קשר רומנטי

צעיר הודי לקח ברצינות את הפרסומת לדאודורנט AXE, לפיה כל בחור שישתמש בו - יזכה בכל הבחורות. לאחר שהשתמש בדאודורנט ונותר לבדו, הוא החליט לתבוע את החברה. עורך דין מומחה המליץ לשני הצדדים להתפשר: "אפשר להוכיח שיש נשים נאות שמתחתנות עם גברים טיפשים ומכוערים"

לא מצליח להשיג בחורות בגלל הדאודורנט או כי הוא טיפש ומסריח? אילוסטרציה (חדשות 2)

היזהרו במה שאתם מבטיחים: ואיבהב באדי, צעיר הודי בן 26, לקח ברצינות יתרה את הפרסומת של חברת הדאודורנטים "AXE", שמבטיח לכל גבר שישתמש בו כי הבנות פשוט יימסו ממנו.

באדי הגיש תביעה מהחברה סכום של 26 אלף ליש"ט בגין "דיכאון ונזקים פסיכולוגיים", וטען בבית המשפט בניו דלהי כי הוא חש שהחברה בגדה בו. "הפרסומת הבטיחה שבנות תשלכנה את עצמן לרגלי גברים שמשתמשים בתכשירים של החברה", הוא אמר. "אני כבר שבע שנים משתמש בתכשירים, ובמהלכם לא הייתי מעורב בשום קשר רומנטי", הוא סיפר.

"אין תיעוד להוכחות"

עורך הדין המוביל בהודו בענייני פיצוי לקוחות שנגרמה להם עוגמת נפש, רם ג'טמלאני, אמר בתגובה להאשמותיו של באדי כי אין תיעוד להוכחות כי דווקא גברים לא מושכים, וכאלה שלא ניחנים באינטליגנציה מיוחדת, הם אלה שנשארים רווקים. "מה שכן אפשר להוכיח", הוסיף ג'טמלאני, "היא העובדה שישנן נשים נאות שמתחתנות עם גברים טיפשים ומכוערים". עורך הדין הציע לצדדים להגיע לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט.

חברת "יוניליבר", המשווקת את מוצרי החברה בהודו, סירבה להגיב על המקרה. נראה כי באדי השקיע יותר מדי זמן בקניית המוצרים במרכול, במקום להתעסק בטיפוח העצמי שלו.