מחיר הבגידה: טייגר וודס ישלם לאשתו 300 מיליון דולר במסגרת הגירושין

גברים יקרים שימו לב: בגידה באישה, עלולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף, כך לפחות מסתמן במקרה של שחקן הגולף טייגר וודס. ע"פ דיווחים בצהובונים הבריטים, וודס נתן לאשתו הפגועה מתנת חג מולד בדמות הבטחה לפיצוי של 300 מיליון דולר על מעשיו הלא מוסריים. נחושה להמשיך בהליכי הגירושין, היא מנעה מטייגר פגישה עם הילדים

טייגר והמשפחה בימים מאושרים יותר (AP)

שחקן הגולף האגדי טייגר וודס ישלם לאשתו הדוגמנית השבדית אלין נורדגרן, סכום עתק של 300 מיליון דולר במסגרת הסכם הגירושין בין השניים - כך מדווח הצהובון הבריטי - news of the world.

על פי הדיווח נורדגרן סיפרה על כך לחבריה לאחר ששאלו אותה מה קיבלה מתנה לחג המולד. "300 מיליון דולר, תודה רבה", השיבה להם לטענתם. על פי הדיווח זה הסכום שיועבר לרעייתו של וודס במסגרת הסכם הפרידה בין השניים, הסכם שנועד להפוך את חייו של אלוף העולם בגולף ל"קלים יותר".

ההסכם לא איפשר לוודס האומלל לראות את ילדיו בחג המולד, על פי הדיווח הוא ואימו נאלצו לשלוח לילדים את מתנות חג המולד בדואר.

 מאז חודש נובמבר האחרון, אז נחשפו הפרטים על יחסיו של טייגר וודס עם לא פחות מ 18 נשים, שחקן הגולף ניתק את עצמו מחבריו ועוזריו האישיים. וודס הודיע לחבריו כי בכוונתו לנטוש את המגרשים, לפחות עד שנת 2012.

"לא כשיר להיפגש עם הילדים"

נורדגרן נחושה להגיע להסכם גירושין, וכשמדובר בסכום אותו היא אמורה לקבל, ההחלטה בוודאי הופכת לקלה הרבה יותר. "היא בטוחה במאה אחוזים שהיא רוצה להתגרש ממנו, במיוחד עם מתנת חג מולד בשווי 300 מיליון דולר" אמר אחד החברים לצהובון הבריטי. "היא נחושה להמשיך בחייה" .

על פי המקור, טייגר וודס הסכים שהקשר היחיד שלו עם הילדים בחג הנוכחי יהיה שיחת טלפון. אלין אומרת כי בעלה אינו כשיר מבחינה מנטלית כדי להפגש עם הילדים - פנים מול פנים.