פוטין ומדבדב יצאו לקרוע את מדרוני הסקי

צמרת הממשל הרוסית בראשות ולדימיר פוטין והנשיא דימיטרי מדבדב פינו זמן בלוח הזמנים הצפוף ויצאו לנפוש באתר הסקי בסוצ'י, שם תיערך אולימפיאדת החורף ב-2014. השניים הפגינו ביצועי סקי מרשימים, נראו מרוצים במיוחד ולא שכחו לקנח בכוס שוקו חם ומתוק

לאחר שהוכיח בעבר את כישוריו בג'ודו, הציג אתמול לעולם ראש ממשלת רוסיה את יכולותיו גם על המדרון החלקלק והמושלג בביצועי סקי מרשימים ביותר.

צמרת הממשל הרוסית, בראשות הנשיא דימיטרי מדבדב וראש הממשלה ולדימיר פוטין, פינתה זמן בלוח הזמנים הצפוף ויצאה לנפוש באתר הסקי הרוסי סוֹצִ'י, שם תיערך אולימפיאדת החורף ב-2014. פוטין ומדבדב הגיעו כשהם לובשים חליפות סקי כמעט זהות עם הבדל אחד בלבד - מדבדב השתמש במעיל פרווה לעומת פוטין שהעדיף את הלבוש שלו סינטטי.

השניים, שהקפידו גם ללחוץ את היד למרבית המבקרים והגולשים שהגיעו למקום, הציגו כישורי סקי שלא היו מביישים את גולשי האקסטרים הבולטים ביותר המשיכו גם בנסיעה מצ'ואיסטית על אופנוע שלג, ונראו משועשעים ביותר.

את האירוע קינחו מנהיגי רוסיה בכוס של שוקו חם. מדבדב שהיה נראה מרוצה במיוחד מיום הכיף ניצל את האירוע ונשא דברים לכבוד השנה החדשה.