מה עושה אובמה לרגלייה של פיילין?

עובד מחלקת התחבורה בקולורדו צפוי לעונש חמור, לאחר שהפיץ ברשת הפנימית של רשויות המדינה תמונה מפוברקת של הנשיא אובמה - כשהוא מצחצח את נעליה של מי שהייתה מועמדת לתפקיד סגנית הנשיא, שרה פיילין. לא נגענו

אובמה מצחצח נעליים? לא בטוח בכלל (האפינגטון פוסט)

תמונתו של נשיא ארה"ב ברק אובמה כשהוא מצחצח את נעליה של המועמדת הרפובליקנית לשעבר לתפקיד סגנית הנשיא, שרה פיילין, לא סיבכה את הנשיא עצמו - אלא דווקא את מי שהפיץ אותה ברשת האינטרנט הפנימית של רשויות המדינה.

עובד מדינה בקולורדו שבארה"ב יועלה לוועדת משמעת נוקשה, אחרי ששלח לעמיתיו בדואר האלקטרוני את התמונה - המפוברקת לחלוטין - בה נראה הנשיא אובמה כורע לרגליה החשופות של פיילין ומבריק את נעליה. האדם שיצר את התמונה כתב בכותרת: "אובמה סוף-סוף מצא את הנישה המתאימה לו".

הסיפור התגלה לאחר שאחד מהמכותבים, שקיבל את המייל עם התמונה בשבוע האחרון, החליט להתלונן. בעקבות התלונה נקרא העובד, גבר בן 73 ממחלקת התחבורה של המדינה, למשרד מנהל האגף, שם עבר בירור ונזיפה.

אולי תתפלאו לדעת כי למרות העונש החמור שצפוי לעובד, שהעביר את התמונה דרך תיבת הדואר שמפעילה עבורו המדינה, ברשויות המדינה לא כועסים על תוכן התמונה, אלא על עצם העברת התוכן - דרך שרת דואר ממשלתי.