ארה"ב: אם ותינוק מתו בלידה - ושבו לחיים

עבור משפחה אחת מקולורדו, נס חג המולד לא קשור לסנטה קלאוס - הנס שלהם השנה אמיתי מאוד. טרייסי הרמנסטופר הגיעה לבית החולים כדי ללדת את בנה. אלא שבמהלך הלידה השגרתית, ליבם של האם ושל הבן פסק לפתע לפעום. השניים שהו במצב של מוות קליני, עד שלפתע, בלי שום הסבר רפואי - חזרו לנשום. עכשיו המשפחה מאושרת מתמיד

ארצות הברית מתרגשת ומאושרת מסיפורם של התינוק קולטון הרמנסטופר ואימו טרייסי מקולורדו, ארה"ב - שקיבלו את חייהם במתנה בערב חג המולד.

בעוד בני המשפחה שוקדים על ההכנות האחרונות לארוחת החג, החלה לפתע טרייסי, שהייתה בחודש ה-9, לחוש בצירים עזים. בעלה של טרייסי מיהר להסיע אותה לבית החולים, והיא הוכנסה ללידה שגרתית בחדר הלידה. אלא שלפתע, בלי כל סיבה רפואית נראית לעין, ליבה של טרייסי הפסיק לפעום.

"נכנסתי למצב של דום לב, אני לא יודעת מה קרה אחר כך", מספרת טרייסי. למעשה היא היתה במצב של מוות קליני - לבה לא פעם והיא לא נשמה. "היא הייתה אפורה כמו הטרנינג שלבשה, לא היה שום סימן לחיים", אמרה הרופאה שטיפלה בה.

הרופאים החליטו לבצע ניתוח חירום קיסרי על מנת לנסות ולהציל לפחות את התינוק, אבל כשקולטון נולד, גם הוא לא נשם. "חצי מהמשפחה שלי שכבה שם מול העיניים שלי, בידיים שלי, אין דרך אחרת לומר את זה - מתה", מספר אב המשפחה על רגעי האימה.

האם המאושרת: "קיבלתי הזדמנות שנייה לחיים"

בשלב הזה, נראה שהתרחש נס של ממש. הדופק של טרייסי חזר לפתע ללא שום סיבה נראית לעין. כמה שניות לאחר מכן - גם התינוק שלה החל לנשום. "קיבלתי הזדמנות שנייה לחיים", אומרת עכשיו האם שקיבלה את חייה, ואת חיי בנה, במתנה.

בבית החולים עדיין לא מבינים מדוע היא לקתה בדום לב. הרופאים אומרים שהמשפחה צריכה לפקוח עין על הרך היילוד, מפני שהם לא בטוחים אם נגרם לו נזק מוחי בלתי הפיך באותן שניות במהלכן הוא שכב ללא הכרה.

עכשיו המשפחה כולה שוב בבית, שמחה ומאושרת על ה"נס" שקיבלה במתנה מסנטה קלאוס לחג המולד הזה.