שלום, הגעתי למשטרה? הסיעו אותי לבר הקרוב בבקשה

גרגורי אוראס בן ה-37 התקשר למוקד החירום של המשטרה ודיווח כי אלמונים תקפו אותו והשאירו אותו ירוי ומדמם. השוטרים שהגיעו למקום הופתעו למצוא אותו בריא ושלם ולגלות כי הוא בסך הכל רצה הסעה לבר המקומי. לבר הוא לא הגיע, כמובן. במקום זה הוא בילה את הלילה בתחנת המעצר. היה שווה?

לבר הוא כבר לא הגיע. אילוסטרציה (רויטרס)

הטרמפ שעלה ביוקר: תושב פלורידה נעצר לאחר שהתקשר למוקד החירום של המשטרה במטרה שיקפיצו אותו לבר הקרוב, שהיה רחוק מדי מכדי שיילך אליו ברגל.

גרגורי אוראס בן ה-37 התקשר למשטרה ודיווח כי אלמונים תקפו אותו, כשהם משאירים אותו מוטל על הרצפה פצוע, ירוי ומדמם. השוטרים המבוהלים מיהרו להגיע למקום ונדהמו למצוא את אוראס כשהוא בריא ושלם ומתכונן ליציאתו הלילית לבר.

השוטרים הכניסו את אוראס לניידת, אך במקום לקחת אותו לבר, כפי שרצה, הסיעו אותו למקום אחר - לבית המעצר, שם הוא בילה את הלילה ולא שתה לשוכרה. כעת הוא צפוי לעמוד בפני כתב אישום בגין ניצול לרעה של כוחות החירום במדינה.

מתברר שזוהי לא הפעם הראשונה בה אוראס מטריד את מנוחתם של השוטרים. גורמים במשטרה מסרו כי אוראס נעצר בעבר שלוש פעמים באותה סיבה בדיוק. האם השוטרים ישקלו לפתוח במיוחד בשבילו בר בתחנת המשטרה?