החזאית קיבלה הצעת נישואין בשידור חי

את זה החזאית לא חזתה: מגישת התחזית בערוץ מזג האוויר בארה"ב קים פרז בדיוק סיימה לספר שממטרים פזורים יחלפו במזרח המדינה, כשלפתע נפל עליה "מבול" של אהבה. בן זוגה, מרטי הרומנטי, נכנס לפתע לאולפן וביקש את ידה בשידור חי. צפו בחתן המיועד יורד על ברכיו ובחזאית אומרת 'כן' - מול המצלמות

יש אהבה באוויר: המטאורולוגית קים פרז מערוץ מזג האוויר בארה"ב הופתעה השבוע כשבן זוגה החליט לבקש את ידה - באמצע הגשת תחזית מזג האוויר בשידור חי.

בן הזוג הנרגש, מרטי קנינגהאם, לא הצליח להמתין עד לערב השנה החדשה, אבל הוא הצליח להתאפק עד להגשת התחזית של היום הראשון בשנה החדשה. במהלך הגשת התחזית, הוא נכנס לפתע לאולפן ואמר לבת זוגו: "דיברנו על זה הרבה זמן, אני אוהב אותך, אני רוצה לבלות את שארית ימיי איתך".

אנשי הרשת שיתפו פעולה עם הצעת הנישואין באופן מלא. פס קול רומנטי השתלט על הסאונד באולפן וגרפיקה של לב ענק החליפה את הממטרים הפזורים במזרח ארה"ב. מרטי ירד על ברכיו ואמר: "אני שואל אותך היום: האם תינשאי לי?".

החזאית הנבוכה, שממש לא חזתה את ההתפתחות המפתיעה הזו, התרגשה מאוד - אבל לא התבלבלה. "זה היום המרגש בחיי, אני אוהבת אותך, מרטי קנינגהאם", אמרה ולא שכחה לתת קרדיט לחתן לעתיד. התחזית: לפחות עבור השניים - צפוי חורף חם במיוחד. מזל טוב!