רוכב על הגדר - באופניים

דני מקאסל מתגרה בגורל על פי הזמנה. הוא עזב את העבודה כזבן בחנות, ועכשיו הוא מקבל תשלום בשביל להשתולל על האופניים. בדרך הוא גם הפך ללהיט ביו-טיוב. "זה רץ מהר מאוד ברשת, לא ציפיתי לזה בכלל, אני לא אדם שמסתדר טוב מול המצלמה" הוא מצטנע. לראות ולא לנסות בבית

דני מקאסל הוא קוסם בריטי בן 23. אך במקום לשלוף ארנבות מכובעים, הוא מבצע פעלולים על שני גלגלים. חייו השתנו מאוד בשנה האחרונה, מאז שוידאו שהופק על ידי שותפו לדירה נחשף לעיניהם של יותר מ-12מיליון גולשים ביוטיוב. הוא עזב את המשרה בחנות לאופניים ובעצם מתפרנס מהדבר שהוא הכי אוהב לעשות - רכיבה לא שגרתית על האופניים.

"זה רץ מהר מאוד ברשת, לא ציפיתי לזה בכלל אני לא אדם שמסתדר טוב מול המצלמה" הוא אומר במבוכה - למצלמה. היום דני הולך לבתי ספר ומנסה להדביק את הילדים בשיגעון הרכיבה העירונית שלו. ובמהלך השיחות שלו עם הילדים, הוא לא שוכח להזכיר להם את כללי הבטיחות ומדגיש את חשיבות השימוש בקסדה במהלך הרכיבה. 

האופניים שהפכו לפרנסה גרמו לו לצרות בעבר. "כשהייתי צעיר השוטר בכפר לא הרשה לי לעשות את מה שאני עושה, הוא עצר אותי למשך חופשת קיץ שלמה", הוא נזכר, "אבל כשאני הולך היום לבתי ספר ועושה להטוטים לילדים, מנסה לשכנע לרכב כמו שאני רוכב, זה מגניב".

בעבר הוא היה נוסע בחופשות לאי הסקוטי סקי, כדי לעזור לאביו בחנות, "אבל לפתע צצה האפשרות לעשות את מה שאני הכי רוצה לעשות בעולם" הוא מסביר. לדני יש סוכן, יש לו חסויות ולא חסרה לו חשיפה טלוויזיונית. בשנת 2009, אף השתתף בפרסומת לענקית הרכב פולקסווגן.