החולצה שתעלים לכם את כרס הבירה

חברת מרקס&ספנסר מאפשרת לראשונה לגברים לשפר את המראה החיצוני שלהם בעזרת פרטי לבוש. חולצה חדשה שתיקרא "בודימקס", תצמצם את תופעת "כרס הבירה" ותאפשר לאלה מאיתנו שמתביישים בפאוץ' האנושי להיראות רזים וחטובים. הטכנולוגיה החדישה תשלב מחוך בתוך החולצה - ותעלים את האמת המרה

החולצה שתוריד לכם את הכרס (דיילי טלגראף)

כבר שנים ארוכות משתמשות הנשים בבגדים מיוחדים שיוצרו במיוחד עבורן, על מנת לשפר את הנתונים שסיפק להן הטבע. עכשיו חנות הבגדים המפורסמת "מרקס&ספנסר" תנסה לנצל את הצורך של הגברים להיראות טוב יותר - ולהעלים את תופעת "כרס הבירה".

מדובר בפריט הלבוש הראשון בהיסטוריה שנועד לשפר את המראה של הגברים. החולצה מצליחה להעלים את הכרס בעזרת גומי תומך נסתר, מעין מחוך. "היום הגברים מודעים יותר להופעה החיצונית שלהם מבעבר" מסביר דייב בינסראש מחלקת ההלבשה התחתונה ברשת. "העובדה שבבריטניה ירחון הבריאות לגבר הוא המגזין הנמכר ביותר רק מדגישה את הנקודה הזו"

בינס גם אופטימי מאוד לגבי מחזור המכירות הצפוי משיווק החולצות. "ההמצאה החדשה שלנו נועדה לתת הזדמנות גדולה לגברים להעלים את הצמיגים", ציין. את החולצה אפשר לקנות בחנויות כבר בימים אלה, והחל מהשביעי לינואר יוכלו זכרי העולם להזמין את החולצה דרך האינטרנט.