כבר לא הג'וב הכי טוב בעולם

בן סאות'הול שגרם לעולם כולו לפתוח את "עין המפלצת הירוקה" ולקנא, כבר לא כל כך מאושר. במהלך ביוצוע עבודתו, שמירה על אחד האיים היפים בעולם, הוא התחמק מנשיכות נחש, עכביש וכרישים. אבל מדוזה זעירה הפילה אותו למשכב ועכשיו הוא צריך חופש - מהחופש

התקשורת הכתירה את העבודה הזאת בתור "העבודה הכי טובה בעולם", אבל בן סאות'הול שגרם לכל העולם לקנא כשזכה במשרת השמירה על האי המילטון, סמוך לחופי אוסטרליה, שוכב עכשיו כשהוא בכאבים עזים, מזיע ודי אומלל.

כן , במשרה הנחשקת בעולם יש כנראה גם עוקץ. ולא סתם עוקץ - בן נעקץ על ידי מדוזה קטלנית זעירה - מדוזה בגודל של בוטן המוכרת בשם "אירוקאנג'י".

חום גבוה, לחץ דם גבוה - לא הכי טוב בעולם  

בן נוטל אנטיביוטיקה וברוב תקופת ההחלמה הוא פשוט ישן. בראיון לסוכנות הידיעות רויטרס הוא אמר: "הצלחתי להימנע מלחטוף בוקסים מקנגורו, ביס מכריש, עכביש או נחש. אבל דווקא בימים האחרונים שלי באי יצור קטנטן בשם אירוקאנג'י הפיל אותי".

סאות'הול הגיע לאי בקמפיין מוצלח המוכר תחת הכותרת "הג'וב הטוב בעולם". לדבריו העקיצה הרגישה כמו עקיצת דבורה, אך מיד אחר כך עלה לו החום, הוא החל להזיע, לחץ הדם שלו עלה והוא הרגיש לחץ בחזה. סאות'הול הזעיק רופא שנתן לו אנטיביוטיקה ובימים הקרובים הוא לוקח חופש ממשרת החופש שלו.