מעולם לא הייתה שנה כמו 2009?

צוות המאיירים מקליפורניה, אנשי ג'יב ג'אב טוענים ש"מעולם לא הייתה שנה כמו 2009". נשיא שחור ראשון במקום השריף מטקסס, מייקל פלפס "נתן בבאנג", מגיש תכניות הלייט נייט לא התאפק, ההונאה באפגניסטן וקדאפי רתח. סיכום שנה בראש אחר

סיכום עשור על טהרת ההומור: ג'יב ג'אב, צוות המאיירים מדרום קליפורניה, מסכם עבורנו את שנת 2009 מנקודת מבט הומוריסטית בניחוח אמריקני. אנשי ג'יב ג'אב לא מזניחים אף אחד - ממייקל ג'קסון ושרה פיילין, ועד לנשיא אובמה והמשבר הכלכלי - כולם שרים שיר פרידה משנה עמוסה.

"מעולם לא הייתה שנה כמו 2009" - זהו שם הסרטון שהפיקו על בסיס המנגינה של סקוט ג'ופלין "THE ENTETAINER". בשנה שחלפה נדחף החוצה הנשיא ה-43 של המדינה ונשיא חדש, קצת כהה יותר מהקודמים נכנס במקומו, הונאה באפגניסטן ומהפיכת טוויטר באירן.

כן, היו אסיפות קולניות, הטחת האשמות וגם קרבות עם מכות. המושלת שרה פיילין סיפקה קצת צחוקים, בעוד שפעת החזירים פושטת בעולם. כן, הייתה גם תאווה בתכנית הלייט-נייט, ענקי הרכב פשטו את הרגל, השחיין האולימפי מייקל פלפס "נתן בבאנג" וכמובן הייתה גם אם אחת לשמינייה.

אז 2009 - אנחנו נפרדים ממך. ג'ו ווילסון צעק - "שיקרת", ילד הבלון עף גבוה מאוד, רוקנו את כל הרזרבות כדי לשקם את הכלכלה, הייתה מהפיכה בבית המשפט העליון ובאה לטינית חכמה בשם סוטומאיור. ופרס נובל מפתיע על מה? איש לא יודע.

שלום לך 2009, את תגמרי ממש בקרוב. שלום לך מלך הפופ, אנחנו ממש אוהבים את הסרט שעשו לכבודך. שלום לך 2009, נעשה את זה שוב ב 2010.