שיחת הטלפון למשטרה: "צ'רלי שין תקף אותי עם סכין"

בסוף השבוע נעצר כוכב הקולנוע והטלוויזיה צ'רלי שין בחשד לתקיפת אשתו. היום מתפרסמת הקלטת שיחת הטלפון של האישה למשטרה. "בעלי עם סכין. אני חוששת לחיי", אמרה למוקדנית המשטרה אשתו מולר. שין נעצר ושוחרר בערבות של 8,500 דולר והוא צפוי כעת לעמוד לדין באשמת תקיפה מדרגה ראשונה ואיומים

השחקן ההוליוודי צ'רלי שין ממשיך להסתבך: לאחר שנעצר ביום שבת האחרון בחשד לתקיפה ואיומים על אישתו ברוק מולר, מתפרסמת היום הקלטת השיחה בין בת הזוג המפוחדת למוקדנית החירום, בה היא מביעה חשש לחייה.

"ספרי לי מה קרה", פנתה מוקדנית המשטרה למולר. "בעלי עם סכין. אני חוששת לחיי. הוא איים עלי", ענתה לה מולר המפוחדת. המוקדנית ההמומה כנראה לא ציפתה לקבל את התשובה "צ'רלי שין" כאשר שאלה את המתלוננת מה שמו של בעלה.

כרוניקה של הידרדרות ידועה מראש

את חג המולד האחרון בילה שין, שמוכר מסדרת הטלוויזיה "שני גברים וחצי" ומשורה ארוכה של סרטי קולנוע מצליחים, בבית המעצר באספן שבקולורדו לאחד שנחשד בתקיפה מדרגה ראשונה ואיומים. מספר שעות לאחר מכן הוא שוחרר ממעצרו לאחר שהפקיד ערבות בסך 8,500 דולר. מעצרו נערך בעקבות שיחת הטלפון של אשתו.

זו לא הפעם הראשונה ששחקן הקולנוע המפורסם, שכיכב בסרטים רבים ובהם "פלאטון", "וול-סטריט", "רוקדים עם טייסים" ו-"מת לצעוק 3", מסתבך עם החוק. בדצמבר 1996 הוא נעצר והואשם בתקיפת חברתו בביתו בדרום קליפורניה. בהמשך הוא הודה בתקיפה, הורשע ונגזרו עליו שנתיים מאסר על תנאי.

שנתיים מאוחר יותר הוא הפר את תנאי השחרור על תנאי שלו, לאחר שמנת יתר של קוקאין שיגרה אותו לבית חולים. בהמשך הוא נאלץ לעבור שיקום ממושך במכון גמילה.