מותק, הילדים עולים באש: הכירו את משפחת הפעלולנים מקנדה

משפחה שכזו: בזמן שחבריהם של ילדי משפחת דן מוונקובר שבקנדה משחקים כדורגל או הולכים לבריכה, קונור, אלי ואוסטין עסוקים בדברים חשובים הרבה יותר. הם מבעירים את עצמם, קופצים דרך זגוגיות של חלונות ומבצעים פעלולים מאוד מסוכנים. הכל כחלק מסרטי קולנוע כמובן

ילדי משפחת דן בוערים להנאתם (דיילי מייל)

אין צורך לקרוא לכוחות הכיבוי: הילדים שבתמונה הם לא חלק מתאונה בגן המשחקים. הם פשוט גדלו במשפחה של פעלולנים בסרטי פעולה ומבצעים תרגיל כחלק מפיילוט לתוכנית ריאליטי קנדית.

לקונור (15), אלי (11) ואוסטין (9) דן מונקובר שבקנדה יש כבר רזומה עשיר של ביצוע פעלולים במגוון סרטים. גם הוריהם, ג'ים וסליה, עובדים כפעלולנים מקצוענים וכבר השתתפו בסרטים של ג'ון קיוזק וג'קי צ'אן. אלי, למרות גילה הצעיר, כבר הספיקה לבצע פעלולים מסוכנים כמו זינוק מצוקים, היפוכים באוויר ואפילו תרגילי שיווק משקל על כבלים בגובה רב.

אוסטין בן התשע למד את המקצוע ברגע שרק יצא מהלול והתחיל ללכת. בניגוד לאחיו הבוגרים יותר, אוסטין מסתפק בפעלולים "צנועים" יותר ביניהם תרגילי קרטה, רכיבה על אופניים במהירות גבוהה וזינוק אל עבר זגוגית חלון מבלי להיפצע. לא נראה לכם שמדובר בחלומה הרטוב של כל אימא פולניה?