השחקן צ'רלי שין נעצר בחשד לתקיפת אשתו

כוכב הקולנוע צ'רלי שין נאלץ לבלות את חג המולד בבית המעצר בעיירת הסקי אספן, קולורדו, לאחר ששיחת טלפון אנונימית למשטרה האשימה אותו בתקיפת אשתו. שין נחקר ושוחרר בערבות של 8,500 דולר. זו לא הפעם הראשונה שכוכב הסדרה "שני גברים וחצי" והסרט "מת לצעוק 3" מסתבך עם החוק

שחקן הקולנוע צ'רלי שין נעצר בחשד שתקף את אשתו. שין, שמוכר מסדרת הטלוויזיה "שני גברים וחצי" ומשורה ארוכה של סרטי קולנוע מצליחים, ובנו של השחקן מרטין שין, בילה את חג המולד בבית המעצר באספן, קולורדו, ושוחרר כעבור מספר שעות לאחר שהפקיד ערבות של כמה אלפי דולרים.

השחקן בן ה-44 נעצר בבוקר יום שישי לאחר שיחת טלפון שהגיעה למוקד המשטרה בה דווח על התקיפה. אמבולנס נשלח לבית, אולם האישה לא הועברה לבית החולים. שין הועבר לבית המעצר, שם הוא נחקר בחשד לתקיפה מדרגה שניה ואיומים, כך לדברי משטרת אספן. הוא שוחרר אחר הצהריים לאחר שהפקיד ערבות בסך 8,500 דולר.

משטרת אספן סירבה למסור את שמה של האישה שהותקפה על פי החשד על ידי שין. עורך דינו מסר כי "בסוף יתברר כי זאת מהומה רבה על לא דבר, אני לא חושב שהיה פה פשע כלשהו". גם איש יחסי הציבור של השחקן מיהר להגיב ואמר: "אני מציע לכולם לא לקפוץ למסקנות בטרם עת".

זו לא הפעם הראשונה ששחקן הקולנוע המפורסם, שכיכב בסרטים רבים ובהם "פלאטון", "וול-סטריט", "רוקדים עם טייסים" ו-"מת לצעוק 3", מסתבך עם החוק. בדצמבר 1996 הוא נעצר והואשם בתקיפת חברתו בביתו בדרום קליפורניה. בהמשך הוא הודה בתקיפה, הורשע ונגזרו עליו שנתיים מאסר על תנאי.

שנתיים מאוחר יותר הוא הפר את תנאי השחרור על תנאי שלו, לאחר שמנת יתר של קוקאין שיגרה אותו לבית חולים. בהמשך הוא נאלץ לעבור שיקום ממושך במכון גמילה.