התלמיד שמטריד מינית ילמד בבית ספר רגיל

רשויות הרווחה בבריטניה מעלימות עין מתופעה חריגה של ילד בן 11 המטריד מינית את חבריו בבית הספר. "אנו חוששים שהילד הזה עוד יגרום נזק גדול לשאר הילדים", אומרת בדאגה אימו של ילד בן 9 שנפל קורבן לידיו של התוקף הצעיר

הטריד ילד הקטן ממנו בשנתיים. אילוסטרציה (חדשות 2)

אימת הילדים בבית ספר מקומי בבריטניה היא לא המורה הקשוחה אלא דווקא אחד התלמידים שמטריד אותם - מינית. למרות סדרת תקיפות שכבר חוו התלמידים הצעירים התוקף ימשיך ללמוד לצידם בכיתה.

רשויות הרווחה בבריטניה החליטו כי הילד המטריד בן 11 לא יישלח למוסד מיוחד וימשיך ללמוד בבית הספר השכונתי, לצד חבריו לספסל הלימודים. לא ברור מה עומדת מאחורי החלטת רשויות הרווחה שמתעלמת מכך שבגיל כל כך צעיר הספיק כבר לצבור עבירות מין חמורות, ולהוות איום על ילדי בית הספר.

אחת האימהות: יגרום נזק לשאר התלמידים

"כנראה מדובר בניסיון לחסוך כסף", התלוננו הוריו של ילד בן 9 שלרוע מזלו היה אחד מקורבנות התקיפות המיניות. "אנו חוששים שהילד הזה עוד יגרום נזק גדול לשאר הילדים", אמרה האם בדאגה גדולה מכך שהילדים התמימים ילמדו לצידו של הפושע "הקטן".

למרות גילו הצעיר והטיפול שהוא מקבל במוסד של רשויות הרווחה, שם הוא חי, הוא כבר הספיק לבצע עבירות מין חמורות, במיוחד לאור גילו. עד כה לא  נעשה שום צעד משפטי נגדו בגלל שהוא ילד קטן. במקום זאת, העבירו אותו עובדי הרווחה לטיפול מקצועי, במסגרתו היה אמור גם לקבל שיעורי חינוך - מה שלא החזיק מעמד, כאמור, הרבה זמן והוא חזר ללמוד כילד מן השורה.