טרגדיה בדנבר: האכילה את הנכד במריחואנה והתאבדה

סבתו של פעוט בן 3 נתנה לו לאכול עוגיית מריחואנה ולאחר שהתקשה להתעורר משנתו, קראה לאמבולנס שהבהיל אותו לטיפול בבית החולים. אחרי שנמצאו שרידי הסם בדמו של הפעוט, הגיעו השוטרים לבית הסבתא וגילו שם צנצנת עם עוגיות מריחואנה. מספר ימים לאחר מכן היא התאבדה. לילד שלום

עוגיות מסוכנות לבריאות? אילוסטרציה (רויטרס)

עוגיה מתוקה וקטלנית: משטרת ארצות הברית התירה לפרסום כי סבתא בת 44 מדנבר, התאבדה בתחילת החודש לאחר שנתנה לנכד שלה לאכול עוגייה שעשויה מסם המריחואנה. ארין מרקוב, נתנה לפעוט לפחות עוגיה אחת לפחות, וכנראה לא יכולה לעמוד ברגשות האשם.

יום לאחר שפינקה את נכדה בן השלוש בעוגיית הסם, התקשה הפעוט להתעורר משנתו ומרקוב חששה שמשהו איתו אינו כשורה, והחליטה לקרוא לאמבולנס. לאחר בדיקות שעבר הפעוט בבית החולים, התגלה הסם האסור בדמו. השוטרים שהגיעו לביתה של מרקוב מצאו צנצנת של עוגיות מריחואנה ועצרו אותה להמשך חקירה.

שבוע לאחר מכן נמצאה גופתה של הסבתא לאחר ששמה קץ לחייה. טרם ידוע אם מרקוב התאבדה בגלל החשדות נגדה או עקב יסורי המצפון שקוננו בה.

מרקוב הייתה פעילה למען לגליזציה של מריחואנה לשימוש רפואי ואף השתמשה בסם בעצמה כדי לטפל בכאב גב כרוני ממנו סבלה. נכדה של מרקוב התאושש בינתיים באופן מלא. אך כעת הוא צפוי לעמוד בפני הבשורה המרה על מות סבתו.