בת ה-6 גנבה מהחנות - אמא הזעיקה משטרה

אחרי "האם המרעיבה" - עכשיו "האם המלשינה"? גברת מאוהיו, ארה"ב, גרמה לבתה בת ה-6 לצאת למסע בניידת המשטרה, לאחר שגילתה כי גנבה מדבקות בשווי של 3 דולרים מחנות בה ביקרו יחד. תגובתה של האם הייתה מאוד מפתיעה: "אני לא חושבת שהגזמתי". אנחנו דווקא חושבים שכן

גנבת? שילמת. גם אם את רק בת 6. אילוסטרציה (AP)

מה הייתם עושים אם הייתם תופסים את ילדתכם הקטנה גונבת מסטיק מהחנות? רובנו היינו מסתפקים כנראה בנזיפה קלה בתוספת הסבר למה אסור לגנוב - אבל יש הורים שלוקחים את העניין הזה בצורה הרבה יותר רצינית.

דיאן ליונס, תושבת אוהיו שארה"ב, הסגירה את בתה הקטנה למשטרה לאחר ששמעה מבתה השנייה כי היא גנבה מחנות מכולת מקומית חבילת מדבקות בשווי של מעט יותר מ-3 דולרים. קצין המשטרה שמנהל את החקירה הגיע לחנות המכולת ולקח את הילדה בת ה-6 לחקירה, לפני שזו שוחררה בחזרה לאמה.

האם אמרה לאחר האירוע כי היא "לא חושבת שהגבתי בהגזמה, בסך הכל רציתי ללמד את ילדתי לקח - ולהגדיר לה בדיוק מה מותר ומה אסור. צריך לחנך אותם מוקדם ככל האפשר כדי שלא יגדלו ויבצעו פשעים חמרים יותר".

בתגובה לטענות כי הפלילה את בתה כדי לקבל את הפרס הכספי על תפיסת גנבי חנויות ('שופליפטינג') - פרס עצום בסך 30 דולרים, אמרה האם: "ויתרתי על הפרס כי לא מגיע לי לקבל אותו", וסיכמה: "אני בטוחה שהיא לא תעשה דברים כאלה בעתיד, היא למדה את הלקח".