ארה"ב: רצח מול מצלמות האבטחה

בעל מכולת בן 72 ממרכז לוס אנג'לס לא הסכים להיכנע לחמושים שניסו לשדוד אותו. הוא ניסה להילחם עד שהשודדים נעצו סכין בגבו וכדור אקדח פילח את ראשו. מצלמות האבטחה בחנות תיעדו את האירוע הנוראי

מצלמות אבטחה שממוקמות במכולת במרכז העיר לוס אנג'לס תיעדו רצח של בעל העסק - מהגר מבוגר בן 72 בשם קוהאגן .

ביום שני האחרון, קצת אחרי ארבע אחר הצהריים, שלושה חברי כנופיה נכנסו לחנות המכולת. החשודים עשו סיבוב בחנות כדי לבדוק שאין איש שיכול להפריע להם בתכניתם הזדונית. הם מצאו רק אשתו של בעל החנות שראתה את האירוע הקשה בחייה, מבוהלת מהצד .

היא ראתה את החמושים מתייצבים סביב בעלה, שמעה אותם מורים לו להוציא את המזומנים ומנופפים מולו באקדח. קוהאגן ניסה להתנגד למרות האקדח שהופנה עליו, החמושים התעצבנו וחשוד נוסף ניסה לדקור את קוניהן בגב. קוהאגן לא וויתר, הוא הסתובב כדי להילחם בחשוד עם הסכין. האישה המבוהלת ראתה שהחבר החמוש באקדח ירה לו בחלק האחורי של הראש, גם מצלמות האבטחה קלטו את האירוע.

המשטרה: אל תנסו להתנגד לשודדים חמושים

"זה פשע מאוד עצוב וחסר הגיון. אנו מרגישים שהפחדנים האלה צריכים להיעצר", אמר פקד המשטרה שחוקר את המקרה. המשטרה בארצות הברית אומרת, גם אחרי המקרה הזה, לא לנסות ולהתנגד או להילחם בחברי הכנופיות שמטילים אימה על עסקים רבים בלוס אנג'לס. "עשו מה שהם דורשים, המנעו מעימות והזעיקו את המשטרה ברגע שניתן". עבור קוהאגן, זה כבר מאוחר מדי.