האם חייה של האישה הראשונה בסכנה?

השירות החשאי של ארה"ב עצר אישה בת 35 שאיימה לרצוח את מישל אובמה, במהלך חופשת חג המולד של משפחת הנשיא. למרבה המזל, איתרו אנשי השירות את האישה המאיימת - כמה קילומטרים בודדים מהמקום בו מתכננת המשפחה הנשיאותית לשהות בחג

קריסטי לי רושיה , מאיימת סדרתית (SKY)

מי איימה על אשת הנשיא האמריקני? "אני אהרוג את מישל", אמר קריסטי לי רושיה בשיחת הטלפון למשרד השירות החשאי בבוסטון שבארה"ב. בשירות החשאי דיווחו כי קריסטי איימה באותה השיחה "לפוצץ את הגברת הראשונה".

האישה בת ה-35 הייתה מאוד נחושה במשימה שהציבה לעצמה ואמרה שהיא יודעת איפה משפחת אובמה מתכננת להתאכסן במהלך החופשה המתוכננת בהונלולו שבהוואי. מה שהוסיף לבהלה בקרב אנשי השירות החשאי שפעלו גם הם בנחישות גדולה ועצרו אתה האישה המאיימת במרחק כמה קילומטרים בודדים מהבית בו משפחת אובמה תכננה להתאכסן.

רושיה נאשמת באיום על חבר משפחתו של הנשיא והעלבת סוכן פדרלי. על פי כתב התביעה היא הכתה שוטר בפניו ובזרועותיו כשניסה לעצור אותה.

לאחר שנתפסה התברר כי קריסטי לי רושיה היא מטרידנית סדרתית של משפחת הנשיאות וזו לא הפעם הראשונה שהיא מקפיצה את אנשי השירות החשאי בבוסטון וכבר בשנת 2004 היא התחילה באיומים. לפני חמש שנים אמרה רושיה לאנשי השירות החשאי כי השימה שלה היא לחסל את הנשיא, למרות שהיא בעצמה לדבריה, אינה רוצה לפגוע בו.

המניע של רושיה אינו פוליטי, לא אכפת לה אם היא מאיימת על חייו של נשיא רפובליקני לבן או אשת נשיא דמוקרטי שחור. אנשי השירות החשאי מצאו מכתב אהבה שממוען לסוכן חשאי לא מזוהה. עכשיו בשירות החשאי מנסים להבין האם זו האהבה שגורמת לה לאבד את דעתה ולשלוח את האיומים.