סחט יחסי מין מנערים דרך פייסבוק - ונשפט ל-30 שנות מאסר

צעיר אמריקני התחזה לאישה בפייסבוק וקרא לתלמידי תיכון לשלוח לו תמונות עירום למטרת קיום יחסי מין. הצעירים התמימים שלחו את התמונות ואז הגיעה ההודעה - "אני לא אישה, אני גבר , ואם לא תקיימו איתי יחסי מין - אפרסם את התמונות החושפניות ברבים". הפרשה נחשפה והגיעה לבית המשפט - שגזר על הצעיר 30 שנות מאסר

אנת'וני סטנקל. 30 שנות מאסר (SKY)

אנתוני סטנקל הורשע על ידי שופט בוויסקונסין בשני סעיפים של תקיפה מינית. עשרה סעיפים אחרים שבהם הואשם הוסרו בגלל עסקת טיעון. אם היו מרשיעים את סטנקל בכל הסעיפים בהם הואשם - הוא היה נידון ללא פחות מ-177 שנים בכלא.

סטנקל בן ה-19 הציב תמונה של נערה בפייסבוק ושכנע לפחות 31 נערים מהתיכון על שם אייזנהאואר לשלוח "אליה" תמונות שלהם בעירום. אחרי שהתמונות התקבלו, הוא סחט אותם והכריח את הנערים לקיים איתו יחסי מין. אחרת, כך מופיע בכתב האישום, הוא איים עליהם לפרסם את התמונות ברבים.

מעשיו של סטנקל נחשפו בטעות

התובע בראד שימל אמר, כי "בכנות השופט, מעולם לא התמודדתי עם מקרה בו הקורבנות וההורים התעקשו להעיד ולהרשיע את הנאשם, כמו במקרה הזה". חלק מקורבנותיו של סטנקל התאכזבו שהוא לא קיבל עונש חמור יותר. הם אמרו שהוא צריך לשלם מחיר כבד יותר על המעשים.

מעשיו של סטנקל נחשפו בנובמבר האחרון כשאחד הקורבנות העיד על המקרה אחרי שקיבל איום על הטמנת מטען נפץ בבית הספר.