מטוס נוסעים אמריקני התרסק בג'מייקה; אין הרוגים

כלי תקשורת אמריקניים מדווחים כי המטוס, מדגם "בואינג 737" של חברת "אמריקן איירליינס", התרסק בנמל התעופה הבינלאומי בקינגסטון שעה שניסה לנחות - ופספס את מסלול הנחיתה. "כתוצאה מההתרסקות נחצה המטוס לשניים", דיווחו גורמים ברשות שדות התעופה האמריקנית. 40 בני אדם נפצעו, לא דווח על הרוגים

כלי תקשורת אמריקניים מדווחים הבוקר כי מטוס נוסעים של חברת "אמריקן איירליינס" התרסק שעה שניסה לנחות בנמל התעופה הבינ"ל קינגסטון שבג'מייקה. 40 נוסעים נפצעו, אך בשלב זה לא דווח על הרוגים.

על פי הדיווח בתקשורת האמריקנית, המטוס מדגם "בואינג 737" בטיסה 331 שהמריאה ממיאמי, התרסק שעה שניסה לנחות בנמל התעופה. "הוא ככל הנראה פספס את מסלול הנחיתה", אמרו גורמים ברשות שדות התעופה האמריקניים. "כתוצאה מההתרסקות נחצה המטוס לשניים, אך בשלב זה אין פרטים נוספים", אמרו הגורמים.

גורמים רפואיים בג'מייקה אמרו לסוכנות הידיעות "רויטרס" כי רכבי הצלה רבים נמצאים בזירת ההתרסקות, וכי כמה מהפצועים כבר הועברו לבית החולים.

לפני 10 חודשים: מטוס טורקי התרסק בהולנד

בחודש פברואר השנה התרסק מטוס נוסעים של חברת התעופה הטורקית הלאומית בשדה התעופה הבינלאומי של אמסטרדם - סחיפהול. המטוס, שהיה אף הוא מדגם "באוינג 737" היו 134 נוסעים ושבעה אנשי צוות.

מטוס הנוסעים ניסה לנחות בשדה התעופה בזמן שערפל כיסה את מסלול הנחיתה. על פי דיווחי הטלוויזיה ההולנדית, חמישה עד עשרה בני אדם נהרגו בהתרסקות. "המטוס התרסק לשדה פתוח, מחוץ לשטח שדה התעופה", אמר גורם בשדה התעופה של אמסטרדם - אחד מחמשת שדות התעופה העמוסים באירופה. "כל אנשי ההצלה באזור מיהרו להגיש עזרה", הוא הוסיף.