בריטניה: מבוקש מריח ישבנים סדרתי

ישנם אנשים שאוהבים להריח פרחים, ים או דלק, אך על אדם שאוהב להריח ישבנים בהחלט לא שומעים כל יום. משטרת בריטניה מחפשת אחר גבר החשוד ברחרוח סדרתי של עובדים ורוכשים בסופרמרקט מקומי. צפו בתיעוד של החשוד מטריד את העוברים ושבים

משטרת בריטניה עורכת מצוד אחר עבריין מין בעל סטייה מוזרה במיוחד: מצלמות האבטחה שהוצבו בסופרמרקט מקומי, תפסו את החשוד בזמן שהוא מנסה לרחרח ישבנים של עובדים צעירים במקום ועוברים ושבים, כשהם מתכופפים לבדוק מוצרים שהונחו במדפים.

החשוד במעשה, תועד כשהוא מטריד את אחד מעובדי החנות בעיר פליימות' בזמן שסידר את המוצרים על מדפי האוכל. לפחות 20 פעמים ניסה המרחרח להתקרב לאחוריו של העובד, שתחילה לא חשד בדבר וכלל לא חשד שהגבר בעל ה"תחביב" ההזוי מנסה להתקרב לאחוריו.

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור

לאחר שהתרבו המקרים בהם הגיע החשוד למקום והתנהג בצורה מוזרה, התלונן עליו אחד העובדים למנהל החנות. כדי לעלות על דפוס פעילותו שוחררו התמונות, המוכיחות כי הוא ללא ספק מטרידן סידרתי. "לא היה לי כל מושג מה התרחש", אמר העובד הצעיר שהפך לקורבן ההסנפות. "חשבתי שזה היה מעט מוזר. אני הופתעתי ולא הייתי מסוגל להאמין שהוא עמד במעבר זמן רב כל כך מאחוריי".

כעת המשטרה המקומית הצהירה כי החשוד במקרה יואשם בתקיפה מינית ברגע שייעצר. "אנחנו לוקחים את העניין הזה מאוד ברצינות, ואנחנו פונים לעזרת הציבור כדי לאתר את החשוד", סיפר סטיב וויט, שוטר ממשטרת פליימות'.