הכירו: סוזן בויל - עכשיו בגרסה האיטלקית

כרמן מסולה בת ה-38 היא הסינדרלה החדשה של איטליה. היא הופיעה ב"לאיטליה יש כישרון" וכולם כבר משווים אותה לסוזן בויל: המראה המוזנח, המשרה הפשוטה - מוכרת בדוכן עיתונים, ובעיקר - העובדה שהצליחה להדהים את הצופים והשופטים, על אף הציפיות הנמוכות. בינתיים היא שוברת שיאי צפייה ב"יוטיוב". צפו גם אתם בסינדרלה

סוזן בויל, מאחורייך: גולשי אתר הווידאו הפופלרי בעולם "יוטיוב", נרגשים ממש כמו איטליה כולה. כיאה לתכנית ריאליטי המחפשת את "הזמר הבא", גם בטלוויזיה האיטלקית חיכו וחיכו - עד שהגיעה ה"סינדרלה" האידיאלית למשבצת ה"סוזן בויל" המקומית.

הייתה זו כרמן מסולה בת ה-38, מוכרת בדוכן עיתונים במקצועה אך זמרת אופרה בהכשרתה, שהכתה בשבוע שעבר בהלם את הקהל והשופטים בתכנית "לאיטליה יש כישרון". מסולה עלתה לבמה וביצעה ללא דופי שיר מתוך המחזה האיטלקי "נורמה", והשאירה את כולם עם פה פעור.

המראה הלא ייצוגי פגע בקריירה

מסולה סיפרה לשופטים כי כבר הספיקה להופיע מספר פעמים עם קולה הערב, אולם בשל המראה שלה, ש"לא עובר מסך", בלשון המעטה, לא הצליחה לדחוף את הקריירה החדשה שלה צעד אחד קדימה. עם זאת, היא לא התביישה לומר כי בויל עצמה היא ששימשה לה השראה להגיע לתכנית ולהופיע.

בינתיים, לצד הרייטינג הגבוה שצוברת התכנית בערוץ הטלוויזיה האיטלקי, שובר קטע השירה המדהים של מסולה שיאים חדשים של צפיות ברשת ה"יוטיוב". השאלה הגדולה היא - לאן היא תיקח את זה הלאה. נזכיר לה רק, שבויל הוציאה רק החודש את הסינגל הראשון שלה.

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

צפו בסוזן בויל כובשת את אמריקה

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה