ארה"ב: צפו בקרב יריות בין עבריין למשטרה

משטרת קונטיקט ערכה מצוד אחרי צעיר בן 23 שהיה מבוקש על עבירות רכוש ואלימות. כאשר שוטר זיהה אותו במונית בה נסע, הוא הבחין שהחשוד נושא נשק אוטומטי והוא מוכן לירות עליו. השוטר עוד הספיק לתפוס מחסה, וכאשר בראון החל לירות לעבר הניידת שעצרה אותו - צלף משטרתי ירה בו והרגו. צפו בתיעוד חילופי הירי

משטרת ארה"ב התירה לפרסום קטע וידאו המתעד קרב יריות שנערך בחודש ינואר האחרון. הסרטון, שנראה בדיוק כמו קטע מסרט פעולה הוליוודי, מתאר את חילופי היריות בין צלפי המשטרה לדרל בראון, תושב העיירה הארפר שבמדינת קונטיקט.

החוקרים טוענים שהחשוד, שנורה למוות במהלך חילופי האש, היה תחת השפעת סמים בזמן התקרית. בראון היה פושע מבוקש שנחשד בעבירות רכוש ואלימות רבות אותן ביצע במהלך השנים. בראון הצליח במשך זמן רב להימלט מידי רשויות החוק, עד שנתפס על ידי שוטר שזיהה אותו יושב במושב הקדמי של מונית.

כאשר הבין בראון שהוא בדרכו למעצר, החליט לפתוח בירי מהמושב האחורי של המונית לעבר ניידת המשטרה. קטע הווידאו שפורסם עתה שימש אז כראיה בחקירת המקרה. בווידאו שלפניכם ניתן לראות את המונית עוצרת בצד הכביש, וכאשר אחד השוטרים יוצא לדבר עם נהג המונית - לפתע הוא מזהה כי  בראון חמוש. השוטר הספיק להימלט למקום מחסה, והפושע החל לירות לעבר הניידת.