"סופרמן" חי וקיים: הניף רכב באוויר - והציל את חיי הילדה

ניק האריס היה אדם רגיל, אב לילדה בת 6 מהעיר אוטווה שבקנזס. עד השבוע שעבר: שעה שהוריד את בתו במגרש חניה - הבחין ברכב פוגע ועולה על חברתה. ללא היסוס ניגש לרכב, הניף אותו באוויר - והציל את חיי הילדה. "מאז קוראים לי סופרמן", הוא אומר בהתרגשות. "איני יודע מהיכן הבאתי את הכוחות לזה"

"לא יודע איך עשיתי זאת". האריס (חדשות 2)

סופרמן חי וקיים, ביננו? אב לילדה בת שש מקנזס, שהבחין ברכב פוגע ועולה על חברתה במגרש חניה, לא היסס לרגע. הוא ניגש לרכב - הניף אותו באוויר וחילץ את הילדה ללא פגע. מאותו הרגע הוכרז אותו אדם לגיבור של ממש שהביא עמו את נס חג המולד.

ניק האריס היה אדם רגיל, אב לילדה בת שש מהעיר אוטאווה מקנזס, ארצות הברית - עד אותו בוקר, בשבוע שעבר. שעה שנסע עם בתו הקטנה בסמוך לבית ספרה, הבחין האריס ברכב נוסע לאחור ופוגע - לנגד עיניו - באחת מחברותיה של בתו. הרכב פשוט עלה על הילדה המסכנה, ומחץ אותה.

אפילו ב"שידור החוזר" הוא לא הצליח

"איני יודע מהיכן הבאתי את הכוחות ומה חשבתי לעצמי באותו הרגע", משחזר האריס הגיבור. "רצתי לעבר הרכב, וראיתי את הילדה מתחת לגלגליו. מבלי להסס הרמתי את הרכב וחילצתי את הילדה", סיפר. "איני יודע כיצד עשיתי זה. ניסיתי לעשות זאת שלוש או ארבע פעמים נוספות מאז - ולא הצלחתי".

האריס עצמו נפצע קל בזמן ההרמה - משום שגלגלי הרכב מחצו גם את כף רגלו. "ציפיתי לזה, אך מסתבר שזה היה שווה את זה", הוא אומר בהתרגשות. הוא פונה לאחר האירוע לבית החולים המקומי, אך לא נשאר שם זמן רב. "כולם כאן קוראים לי עכשיו סופרמן", מספר האריס. "אבל אני בסך הכל אבא שהיה במקום הנכון בזמן הנכון. סוף סוף הצלחתי לעזור למישהו ולעשות משהו טוב".